לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
הלוואת משכנתא אופטימלית לנדל"ן, משכנתא משלימה אופטימלית, מהי הלוואת משכנתא אופטימלית, הלוואה משלימה למשכנתא מקרן השתלמות, הלוואת משכנתא מקרן פנסיה, הלוואה חוץ בנקאיות משלימה למשכנתא, הלוואת משכנתא אופטימלית משלימה כנגד משכון נכס נדל"ן
מהו מחזור משכנתא אופטימלית ומה היתרונות שלו? למי כדאי לבצע מיחזור משכנתא? מהי ריבית משכנתא חוץ בנקאית אופטימלית? אילו גופים מבצעים מחזור משכנתא עבור מסורבי משכנתא בבנק?
הוראות בנק ישראל בנושא משכנתאות נועדו להסדיר את שוק המשכנתאות בישראל. מהן הוראות בנק ישראל בנושא משכנתאות? למי מיועדות הוראות בנק ישראל ומה משמעותן? כיצד ניתן לקבל משכנתא אופטימלית למרות המגבלות שמציבות הוראות בנק ישראל בתחום המשכנתאות?
ריבית משכנתא אופטימלית מסייעת בהקטנת תשלומי המשכנתא והתשלום הכולל עבור הדירה או הנכס שנרכש. כיצד מחושבת ריבית משכנתא אופטימלית? מהי המשמעות של רהיבית על המשכנתא על המחיר של הנכס בפועל? מה ההבדל בין ריבית משכנתא חוץ בנקאית לריבית עבורא משכנתא בנקאית רגילה? כיצד ניתן לבחור משכנתא בהתאמה ליכולות ולצרכים שלכם?
נטילת משכנתא חדשה אופטימלית מחייבת תכנון מדוקדק וביצוע התאמת משכנתא לצרכים ולדרישות של הלווים. מהי משכנתא חדשה אופטימלית? מה היתרונות של משכנתא חדשה אופטימלית על פני הלוואות אחרות? מהן הנחיות בנק ישראל בנושא משכנתא? אילו סוגי משכנתא חוץ בנקאית קיימים?

שיטת קרן שווה והחזרי ריבית חודשיים

שיטת החזרי משכנתא קרן שווה מפחיתה מסכום המשכנתא בכל חודש את החלק היחסי של הקרן יחד עם הריבית החודשית על כל סכום המשכנתא הנותר. המומחיפ של המקור למשכנתא אופטימלית מציעים משכנתא על פי השיטה הזאת רק במקרים חריגים ובהתאם ליכולת ההחזר של נוטלי המשכנתא. כדאי ליצור קשר עוד היום ולקבל הצעה למשכנתא מותאמת אישית בתנאים הטובים ביותא.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

שיטת קרן שווה והחזרים חודשיים יורדים

אף שמרבית נוטלי המשכנתאות מעדיפים את המשכנתא בשיטת שפיצר – קרי החזר חודשי קבוע עבור המשכנתא, ישנם מקרים שבהם תינתן עדיפות למשכנתא בשיטת קרן שווה. השיטה הזאת פשוטה: בכל חודש נגרע מהקרן סכום זהה. עם הסכום הזה משלם מי שנטל את ההלוואה את מלוא הריבית החודשית עבור כל סכום המשכנתא הקיים.

מהי משכנתא חדשה, משכנתא לדירה ראשונה
מי זכאי למשכנתא חדשה, משכנתא חדשה לרכישת בית
משכנתא לרכישת בית ראשון, משכנתא לדירה לדשה
משכנתא לרכישת דירה חדשה, משכנתא לבית חדש
משכנתא עבור נכס להשקעה, קניית נכס להשקעה באמצעות משכנתא
משכנתא לרכישת נכס ראשון, קניית נכס נדלן באמצעות משכנתא

התוצאה של יטת ההחזר הזאת היא שבכל חודש יצטמצם החזר המשכנתא. לקראת אמצע התקופה הוא יהיה זהה לזה של מי שנטל משכנתא בהחזרים קבועים. בסוף התקופה ישולם סכום הקרן בלבד, בתוספת ריבית מזערית.

היתרונות של משכנתא בשיטת קרן שווה

להחזרי משכנתא בשיטת קרן שווה יש יתרונות משלהם. היתרון הראשון – בכל זמן נתון ניתן לחסל את המשכנתא, תוך ידיעה ברורה של החוב כלפי הבנק או מי שנתן את המשכנתא. אין צורך בחישובים מסובכים. ניתן לסלק בשיטה הזאת חלק מהקרן, ובכך להקטין בצורה משמעותית את ההחזר. הסיבה – כל סכום שנגרע מהקרן, גורע יחד איתו גם את הריבית החודשית עבורו.

היתרון השני של השיטה הזאת טמון בהפחתת ההחזר החודשי. אם נוטל המשכנתא נמצע בשיא יכולת ההשתכרות שלו בעת נטילת המשכנתא, הרי שהגיוני להעביר את עיקר נטל ההחזר לתקופה הזאת. כך, בשנים מאוחרות יותר, נטל המשכנתא רק ילך וירד. לקראת סוף התקופה תהיה חפיפה, פחות או יותר, לסכום החזר הקרן.

שינויים בריבית ובמדדים וההשפעה שלהם על המשכנתא

נטילת משכנתא בשיטה הזאת נכונה במיוחד בתקופה שבה הריביות נמוכות. למרות החזרי הריבית הגבוהים, סכום ההחזר בשיטה הזאת עדיין יהיה הגיוני. זאת, כמובן, בהתאם ליכולת ההחזר של נוטל המשכנתא. גם אם המדדים יעלו, התוספת בעבורם תהיה זניחה. שוב, כיון שכל הריבית המצטברת משולמת מדי חודש בחודשי.

החיסרון בשיטה הזאת הוא, כמובן, סכומי ההחזר הגבוהים יחסית, בעיקר בשנים הראשונות. אם נוטלים משכנתא כזאת לעשרים וחמש שנה, לדוגמה, ההחזרים בעשר השנים הראשונות יהיו גדולים מאלה של מי שנטל משכנתא בשיטת ההחזר הקבוע.

המומחים של המקור למשכנתא אופטימלית נמנים עם טובי המומחים למשכנתאות בשוק כיום. נקודת המוצא של המקור למשכנתא אופטימלית היא שלכל אדם עומדת הזכות לרכישת דירה, בית או נכס נדל"ן אחר. התנאים שבהם תינתן המשכנתא מותאמים אישית לכל לווה והם תוצאה של מצבו הפיננסי, מצבו האישי, גובה ההלוואה הנדרשת ויכולת ההחזר.

אם אתם מעוניינים לרכוש בית חדש או במעבר לדירה גדולה יותר, המקור למשכנתאות הוא בדיוק המקום בשבילכם. צרו קשר עוד היום ונציג מטעמנו יצור אתכם קשר בהקדם. הנציג ילווה אתכם לאורך כל הדרך, החל ברגע הגשת הבקשה ועד לסיום הליך המשכנתא. המקור למשכנתאות מתחייבת להשיג עבורכם את המשכנתא הטובה ביותר עבורכם.