לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
משכנתא חוץ בנקאית אופטימלית, הלוואת משכנתא לבעלי נכסים רשומים בטאבו, משכנתא חוץ בנקאית מתאימה לבעלי חשבונות מוגבלים, לקוחות עם הסטוריית אשראי שלילית בריביות הנמוכות ביותר בישראל
סיוע למסורבי משכנתא בבנקים למבקשי הלוואות לרכישת בית חדש או להרחבת משכנתא קיימת. פתרון לאלו שסורבו על ידי הבנקים למשכנתא
משכנתא ללא הון עצמי, משכנתא חדשה ללא הון עצמי מספיק, הלוואה להשלמת משכנתא ללא הון עצמי, משכנתא עם הון עצמי נמוך, נטילת משכנתא ללא הון עלמי באמצעות הלוואות מבקרנות השתלמות וקרנות פנסיה, משכנתא ללא הון עצמא תוך משכון נכס נדל"ן
נטילת משכנתא לאחר הליך כינוס נכסים, המשמעות של נליך כינוס נכסים, מחזור משכנתא לאחר פשיטת רגל, הגדלת משכנתא לאחר כינוס נכסים, משכנתא חוץ בנקאית אחרי פשיטת רגל וכינוס נכסים, התאמת משכנתא חוץ בנקאית אחרי כינוס נכסים
נטילת משכנתא לאחר פשיטת רגל, הלוואה בעקבות פשיטת רגל לבעלי עסקים קיימים, פשיטת רגל וקבלת משכנתא לבעלי עסקים לשעבר שפשטו רגל, השגת הלוואת משכנתא אחרי כינוס נכסים לפני ואחרי קבלת הפטר.
הליך קבלת משכנתא חדשה למסורבים, מחזור משכנתא קיימת כולל הגדלת משכנתא, הלוואה למסורבי משכנתא בעלי נכסים עם בי-די-אי שלילי, משכנתא למסורבי בנקים עם BDI שלילי.
מדוע הבנקים לא נותנים משכנתא עם הון עצמי נמוך? מהו הון עצמי נמוך למשכנתא? היכן ניתן להשיג משכנתא חוץ בנקאית עם הון עצמי נמוך? אילו מסמכים נדרשים להשגת הלוואת משכנתא חוץ בנקאית עם הון עצמנ נמוך?
משכנתאות לבעלי הכנסות נמוכות מגופים בנקאיים וחוץ בנקאיים

מסורבי משכנתא

משכנתא למסורבים במערכת בנקאית - מסורבי משכנתא או  ניתן לקבל בחברות המתמחות בנושא השגת אישורים למשכנתא במסגרת המערכת הבנקאית או כאשר משיגים את המשכנתא מחוץ למסגרת בנקאית – במקרה הנ"ל המשכנתא תיקרא משכנתא חוץ בנקאית

אם סורבתם על ידי הבנק, הנציגים של המקור למשכנתא יסייעו לכם במציאת המשכנתא הטובה והמתאימה ביותר עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת ונציג או נציגה מקצועית מטעמנו ייצרו אתכם קשר בהקדם. הם ילוו אתכם לאורך כל הדרך עד לקבלת משכנתא וסיום עסקת הרכישה.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

משכנתא למסורבי משכנתא ניתנת להשגה, ואפילו בתנאים טובים. חברות ווץ בנקאיות מעניקות משכנתא כזאת בחלק ניכר מהמקרים. המומחים של המקור למשכנתא יסייעו לכם למצוא את המשכנתא הנוחה, המתאימנ והטובה ביותר עבורכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת והלתחיל את התהליך לקראת הדירה המיוחלת.

טופס יצירת קשר: ניתן ליצור אשק באמצעות הטופס שבאתר. מרגע מילוי הטופב מתחיל ההליך לקראת המשכנתא המיוחלת. נציג מטעמנו יחזור אליכם וילווה אתכם לאורך כל הדרך לדירה החדשה.

טלפון: ניתן לחייג למספר הטלפון המופיע לעיל, להשאיר הודעה או לדבר עם נציג מטעמנו.

המקוא למשכנתא מאחל לכל לקוחותיו הצלחה.

בכדי לזרז את הליך הקבלה של משכנתא למסורבי משכנתא, כדאי להכין מסמכים מסייעים שונים. המסמכים הללו יסייעו למומחים של המקור למשכנתא לזרז את הליך האישור של המשכנתא.

א' – תלושי שכר אחרונים: מדובר בדרך כלל על שישה תלושי שכר. אלה נועדו בעיקר לבדיקת השכר הממוצע של מבקשי המשכנתא. מדובר על שישה תלושי שכר של כל אחד ממבקשי המשכנתא.

ב' – דפי חשבון אחרונים. מדובר על פירוט החשבון שלושה חודשים אחורנית. אם יש בחשבון בעיות כל שהן, ייתכן שתתבקשו להביא דפים מוקדמים יותר.

ג' – אובליגו: מגובר על פירוט של כל החוסות מצד וכל החסכונות או הפקדונות העומדים לרשות בעל החשבון מאידך.

ד' – אישור בעלות על החשבון: הוא לא תמיד נדרש, אבל כדאי שיהיה לכם אישור כזה.

ה' – פירוט הנכס שיש בדעתכם לרכוש: מיקום, גודל, מספר חדרים ומחיר רצוי. אם אפשר, כדאי לצרף את נסח הטאבו של הנכס. זו איננה חובה, אבל היא מקצרת תהליעים. את נסח הטאבו ישיג עבורכם עורך הדים שלכם בהמשך.

 

המקור למשכנתא מחוייבת לשירות ולאמינות. אם נתקלתפ בנותן שירות שאיננו מתייחס ללקוחותיו כיאות ומעניק להם שירות גרוע, צרו קשר מיידית עם המקור למשכנתא. אנו נמצאים כאן לשירותים. גוף או נותן שירות שלא עומד בסטנדרטים הגבוהים של המקור למשכנתא, לא יוכל עוד לטפל בלקוחות שלהו. אנו ממליצים ואפילו מאיצים בלקוחות שלנו לדווח על נותני שירות בעייתיים.

מצד שני, נשמח גם לשמוע חוות דעת חיוביות על נותני שירות, בתקווה שנוכל להציע את השירותים שלהם למספר גדול יותר של אנשים. צרו קשר והביעו את דעתכם.

משכנתא למסורבי משכנתא

מסורבי משכנתא הם לרוב אנשים מהיישוב. במרבית המקרים הבנקים מסרבים להעניק משכנתא לרוכשי דירות פוטנציאליים, בגלל סיבות טריוויאליות ולאו דווקא בעיות אקוטיות.

מיחזור משכנתא קיימת
מחזור משכנתא
נטילת משכנתא הפוכה
משכנתא הפוכה
משכנתא לקניית בית חדש
משכנתא חדשה
משכנתא משלימה
השלמה למשכנתא
גיוס משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית
נטילת משכנתא למסורבים בבנקים
משכנתא למסורבים

להלן סיבות אפשריות המצריכות קבלת משכנתא למסורבי משכנתא:

הון עצמי נמוך

על פי הנחיות בנק ישראל, רוכשי דירה ראשונה חייבים להביא הון עצמי שאיננו נמוך מעשרים וחמישה אחוזים מערך הבית או הדירה. המשכנתא המכסימאלית שניתן להשיג באמצעות הבנקים בישראל עומדת על לא יותר מאשר שבעים וחמישה אחוזים מערך הדירה. מי שאינם מסוגלים לעמוד ביעד הזה, אינם מסוגלים לרכוש דירה. לפחות, כאמור, לא בסיוע הבנק.

הון עצמי נמוך הוא דבר יחסי. לא תמיד מדובר באנשים דלי אמצעים המעוניינים לרכוש דירה צנועה. לעיתים מדובר ברוכשים פוטנציאליים המעוניינים לרכוש נכס יקר יחסית, שההשקעה הראשונית בו היא גדולה. מבחינת הבנקים הסירוב הוא אוטומטי בהתאם להנחיות. חברות המעניקות משכנתא למסורבי משכנתא, עם זאת, ישמחו לסייע ברכישת הנכס. מדובר בלקוחות יציבים, שהסבירות לאי עמידה בתשלומים מציגם היא נמוכה.

גם במקרים של נכס צנוע, חברות חוץ בנקאיות ישמחו לעזור. מדובר בעניין פרוצדוראלי ובהנחיה שנכנסה לתוקף לפני כשלוש שנים. לפני כן ניתן היה לקבל משכנתא של תשעים אחוזים ויותר.

הכנסות נמוכות

גם כאן העניין הוא יחסי. על פי הנחיות בנק ישראל, ההחזר החודשי על המשכנתא איננו יכול לעלות על חמישים אחוזים מהכנסה נטו. מבחינת הבנקים מדובר בהנחיה שלא ניתן להפר אותה. גם כאן, כמו בסעיף הקודם, מסורבי המשכנתא עשויים להיות בעלי הכנסה גבוהה יחסית המעוניינים לרכוש דירה או בית מגורים יקרים, שההחזר עליהם גבוה מחמישים אחוזים מסך ההכנסה החודשי ת שלהם, גבוהה ככל שתהיה. משכנתא למסורבי משכנתא מהסוג הזה היא בהחלט דבר שכל גוף חוץ בנקאי ישמח להעניק.

משכנתא למוגבלים לשעבר

כאן המצב מסובך מעט יותר. הגבלה של חשבון הבנק, גם אם היא חלפה, מסמלת בעייתיות מסוימת בהתנהלות של בעל החשבון. עם זאת, גם כאן יש מקום לשיקול דעת. חלק מהבנקים ידחו אוטומטית בקשות של מוגבלים לשעבר, לעיתים קרובות שלא בצדק. חברות וגופים חוץ בנקאיים מבצעים בדיקות שורות ובודקים את התנאים ואת היכולות של מבקשי המשכנתא. בחלק ניכר מהמקרים ניתן לקבל משכנתא למסורבי משכנתא בגלל מוגבלות שחלפה. עם זאת, תנאי המשכנתא וההחזר עלולים להיות שונים מאלה שמציעים הבנקים.

המקור למשכנתא המקום בשבילכם

ככלל, העצה של המקור למשכנתא היא לקחת משכנתא המתאימה ליכולות ולצרכים של כל לווה בנפרד. המומחים של המקור למשכנתא עושים בדיוק את הדבר הנכון – מתאימים משכנתא למסורבי משכנתא בצורה מושלמת ליכולות, לצרכים ולדרישות מיוחדות, אם יש כאלה.

אם יש בדעתכם לקונות בית או דירה חדשים, זה הזמן להירשם באתר המקור למשכנתאות. נציג או נציגה מטעמנו ייצרו אתכם קשר וילוו אתכם כל הדרך עד לרכישת דירת החלומות שלכם. ככל שתמהרו להירשם, כך תהיינה התוצאות טובות ומהירות יותר.