לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
נטילת משכנתא לאחר הליך כינוס נכסים, המשמעות של נליך כינוס נכסים, מחזור משכנתא לאחר פשיטת רגל, הגדלת משכנתא לאחר כינוס נכסים, משכנתא חוץ בנקאית אחרי פשיטת רגל וכינוס נכסים, התאמת משכנתא חוץ בנקאית אחרי כינוס נכסים
נטילת משכנתא לאחר פשיטת רגל, הלוואה בעקבות פשיטת רגל לבעלי עסקים קיימים, פשיטת רגל וקבלת משכנתא לבעלי עסקים לשעבר שפשטו רגל, השגת הלוואת משכנתא אחרי כינוס נכסים לפני ואחרי קבלת הפטר.
מיחזור משכנתא למוגבלים בבנק, מיחזור והגדלת משכנתא לבעלי נכסים מוגבלים בבנק, מיחזור משכנתא למוגבלים בחשבון הבנק בעקבות תיקי הוצל"פ, משכנתא אופטימלית למוגבלים בבנק בעלי נכסים בעקבות צ'קים חוזרים, מיחזור משכנתא עם בי-די אי לא נקי כינוס נכסים, מיחזור והגדלת משכנתא קיימת, מיחזור עם הרחבת משכנתא
מהם יתרונות משכנתא חוץ בנקאית עבור מסורבי משכנתא בבנק? כיצד מסייעת משכנתא חוץ בנקאית בהליך הבראה פיננסית? היכן משיגים משכנתא חוץ בנקאית בהתאמה מיטבית ליכולות ולצרכים?

משכנתא עם BDI שלילי

אם יש לכם רישום בי די איי (BDI), אתם נחשבים ככל הנראה ללקוחות מסורבי משכנתא בבנק. מה זה בי די איי? מה המשמעות של רישום BDI שלילי? כיצד ניתן להשיג משכנתא לבעלי בי די איי שלילי? היכן ניתן להשיג משכנתא כזאת? כל התשובות – במאמר שלפניכם.

השגת משכנתא ללקוחות עם בי די אי שלילי דורשת מיומנות מיוחדת. היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל הדרכים האפשריות כדי להשיג עבור הלקוחות שלהם את המשכנתא המבוקשת. זאת בהתאמה אישית לצרכים, לתנאים הייחודיים וליכולת ההחזר שלהם.

אם יש לכם רישום BDI שלילי, זה המקום הנכון עבורכם. המומחים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל הארץ וישמחו לסייע גם לכם. כדאי ליצור קשר כבר כעת להמשך התהליך.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

BDI שלילי ונטילת משכנתא

חברת BDI מרכזת מידע כלכלי ועסקי הנוגע לאנשים פרטיים, עצמאים וחברות. החברה הזאת פועלת באישור משרד המשפטים וכל המידע שהיא מציעה למנויים, הינו מידע שהושג כחוק ממקורות גלויים.

באופן עקרוני, המידע הזה נועד לסייע לעסקים או למוסדות פיננסיים שונים לקשור עסקאות בעלות היבטים פיננסיים, תוך הקטנת הסיכון בעסקאות הללו למינימום. עם העסקאות הללו ניתן לכלול: השגת משכנתא לדירה, משכנתאות מסחריות וביצוע הגדלה או הרחבה של משכנתא.

ככלל, כל אדם וכל גורם עסקי המנוי על שירותי החברה רשאי לגשת למידע הפיננסי שהיא מציגה. כאמור, המידע הזה גלוי וכל מה שחברת BDI עושה הינו ריכוז המידע והצגה שלו בצורה נוחה וברורה. מי שאיננו מנוי על שירותי החברה, יכול להשיג בעצמו את המידע. עם זאת, הדבר כרוך בטרדה, שלא ממש שווה את החיסכון בדמי המנוי.

עם הגורמים המספקים את מידע שמציגה חברת BDI למנויים, ניתן למנות את הגופים כדלקמן: כונס הנכסים הרשמי, לשכת ההוצאה לפועל (הוצל"פ) ובנק ישראל. כמו כן, מחויבים למסור מידע רלבנטי גם הבנקים וחברות האשראי בישראל. המידע המוצג יכול להיות שלילי, אבל גם מידע חיובי מוצג באתר חברת בי די איי. המושג "BDI שלילי", אומר שהמידע הנוגע לעסק או לאדם מסוים הינו שלילי.

משמעות רישום BDI שלילי

בנקים מוסדות כלכליים שונים וגופים חוץ בנקאיים שונים עושים דרך קבע שימוש במידע מטעם BDI. השימוש בשירותי החברה מתבצע כחלק אינטגראלי מהליך בדיקת הייתכנות להענקת הלוואה גדולה או משכנתא. כמו כן, גופים מסחריים נוהגים לחפש מידע פיננסי על לקוחות פוטנציאליים, לפני ביצוע עסקת מכר גדולה. מידע חיובי או העדר מידע שלילי, מזרז את ההליכים לאישור המשכנתא, ההלוואה או כל עסקה אחרת. ואולם נטילת משכנתא לבעלי בי די איי שלילי עלולה להתגלות כבעייתית מאד.

BDI לא תקין
בי די אי שלילי
ללא הון עצמי
משכנתא הפוכה
משכורת נמוכה של בני הזוג
הכנסות נמוכות
הוצל"פ
הוצאה לפועל
מוגבלים בחשבון בבנק
מוגבלים בחשבון
המחאות חוזרות
שקים שחזרו

רישום BDI  שלילי פירושו,, שאדם או עסק אינם עומדים באמות ממידה שנקבעו. זאת, הן במוסר תשלומים והן ביכולת פירעון הלוואות או, לצורך העניין, משכנתאות. בדרך כלל, מוסדות בנקאיים רבים נוטים לסרב לבקשת הלוואה למשכנתא שהוגשה על ידי מי שהם בעלי בי די איי שלילי.  

משכנתא עם רישום BDI שלילי

חברות וגופים חוץ בנקאיים שונים נרתמים לעזרתם של מי שהם מסורבי משכנתא בבנק בהשגת משכנתא עם BDI שלילי. הליך קבלת המשכנתא דומה במהותו להליך קבלת משכנתא בנקאית. בשלב הראשון מתבצעת בדיקת הלווים הפוטנציאלים ובדיקת אפשרויות ההלוואה. בשלב השני מתקבלת החלטה לגבי סכום הלוואת המשכנתא האפשרי. זאת, בהנחה שלמעט רישום BDI שלילי, אין עוד מגבלה משמעותית אחרת בדרך למשכנתא. בחלק ניכר מהמקרים אכן מתקבל הסכום המבוקש. עם זאת, יש מקרים שבהם סכום המשכנתא שאושר הינו נמוך מהסכום הנדרש. 

זה המקום לציין כי בכל מקרה, הענקת משכנתא חוץ בנקאית נתונה לשיקול החברה בלבד. תנאי המשכנתא הם פונקציה של רמת הסיכון שהיא משקפת.

בדיקה לפני הענקת משכנתא

חברות חוץ בנקאיות המעניקות משכנתאות לבעלי BDI שלילי חייבות לבצע תחקיר מעמיק על מבקשי הלוואת המשכנתא. עם זאת, הן אינן דוחות אותם על הסף. נהפוך הוא – חברות אלה יעשו כל שביכולתן ללכת לקראת הלקוח ולהעניק לו את המשכנתא או ההלוואה המבוקשת. הלוואה כזאת פותחת בפני הלווה אפשרויות חדשות להמשיך ולהפעיל את העסק, או לרכוש את נכס הנדל"ן המבוקש.

קביעת אופי ההלוואה או המשכנתא

בשלב הבא ייקבע האופי של ההלוואה או המשכנתא שיקבלו הלווים. רישום BDI שלילי עלול להשפיע הן על הריבית והן על תנאי המשכנתא בכלל. זאת, בעקבות הסיכון הגבוה יחסית שהגופים שיעניקו אותה נוטלים על עצמם.

תנאי ההלוואה כוללים את הריביות, ההצמדה ואורך חיי ההלוואה. כמו כן, מתבצעת בדיקה יסודית של הביטחונות לטובת ההלוואה. אם  ההלוואה מתבצעת בצורה של הרחבת משכנתא קיימת, מתבצעת בדיקה יסודית של הנכס המשועבד. כמו כן, מתבצעת בדיקה יסודית של בעלי הנכס, אם מדובר ביותר מאחד.

אנשי המקצוע המיומנים של המקור למשכנתא אופטימלית מתמחים בהשגת משכנתאות חוץ בנקאיות והלוואות עסקיות למסורבי בנקים בעלי בי די איי שלילי (BDI שלילי). המשכנתא תהיה מותאמת ליכולות ולצרכים של הלווים ותסייע להם להתגבר על משבר פיננסי זמני.

בנוסף להשגת משכנתאות או הלוואות, מתמחים היועצים הפיננסיים של המקור להלוואות ומשכנתא אופטימלית בבנייה ויישום של תוכנית להשבת לקוחות פרטיים או עסקיים לפעילות באמצעות המערכת הבנקאית.

לעיתים מסומנות קורה שהבעיות הפיננסיות לא מאפשרות ללקוחות עם בעיות פיננסיות שונות, פעילות דרך הבנקים, עד להסדרה שלהן. ואולם מנגד, פעילות חוץ בנקאית כרוכה בהוצאות גבוהות על ריביות ועמלות. החזרה לפעילות עסקית תקינה מול הבנקים סוללת את הדרך לחיסכון כספי ניכר וחזרה לשגרה עסקית ופיננסית.

אם יש לכם צורך בנטילת משכנתא עסקית, הגדלת משכנתא או הלוואה אחרת ואם יש לכם רישום BDI שלילי, זה המקום עבורכם. צרו קשר עוד היום באמצעות האתר או בטלפון ותוכלו לפתוח דף חדש בהתנהלות הכלכלית שלכם. אנשי המקצוע המיומנים של המקור למשכנתא אופטימלית יחזרו אליכם וביחד תמשיכו את הדרך עד לקבלת המשכנתא או ההלוואה הנדרשת לכם.

היועצים הפיננסיים של המקור להלוואות ולמשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארץ ומסייעים לאנשי עסקים, עצמאים ובעלי חברות להשיג הלוואות או משכנתאות חוץ בנקאיות שתאפשר להם את המשך הפעילות העסקית או פתרון הבעיות הפיננסיות הזמניות.