לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
משכנתא חוץ בנקאית אופטימלית, הלוואת משכנתא לבעלי נכסים רשומים בטאבו, משכנתא חוץ בנקאית מתאימה לבעלי חשבונות מוגבלים, לקוחות עם הסטוריית אשראי שלילית בריביות הנמוכות ביותר בישראל
הלוואה חוץ בנקאית למשכנתא, הלוואת משכנתא חוץ בנקאית לבעלי דירות ונכסי נדל"ן עם בי די אי שלילי, הלוואה למשכנתא דרך הו"ק בבנק. הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים - מתאים גם לבעלי חשבונות מוגבלים בצ'קים , הלוואות חוץ בנקאיות למשכנתא עם הוצל"פ
מהי הרחבת משכנתא? מה היתרונות של הגדלת משכנתא חוץ בנקאית על פני נטילת הלוואה בנקאית או הלוואה חוץ בנקאית רגילה? כיצד מתבצעת הרחבת המשכנתא? אילו גופים פיננסיים מעניקים הלוואה למשכנתא?
הלוואת משכנתא לשיפוצים אפשרית דרך מיחזור משכנתא ונטילת משכנתא אופטימלית בגובה עד 60 אחוז מערך הנכס. מהן היתרונות של הלוואת משכנתא אופטימלית לשיפוצים? מתי כדאי לקחת משכנתא חוץ בנקאית לשם כך? היכן משיגים משכנתא לשיפוצים בבית? מהו הליך קבלת הלוואות לשיפוצים בבית?
השלמת משכנתא מקרן השתלמות מתבצעת באמצעות הלוואה שהערבות כנגדה הם הסכומים שהצטברו בקרן השתלמות פעילה. אילו יתרונות גלומים בנטילת הלוואת משכנתא מקרן השתלמות? אילו אופציות נוספות קיימות להגדלת הון עצמי לקבלת משכנתא חוץ בנקאית או משכנתא בנקאית?
הלוואת משכנתא מקרן פנסיה משמשת לביצוע השלמת משכנתא לרכישת דירה. סכומי הלוואת משכנתא מקרן פנסיה תלויים בסכום הקרן השלמת הון לבית,
השלמת משכנתא קיימת, הרחבת משכנתא, השלמת משכנתא לכל מטרה דרך מחזור משכנתא, משכנתא משלימה וגיוס הלוואה לכל מטרה, השלמת משכנתא לבעלי משכנתאות לשיפוץ בית, השלמה למשכנתא לאירוע משפחתי, השלמת משכנתא לצורך סילוק חובות ולימודי תואר אקדמי, הלוואת משכנתא משלימה לסיוע לילדים ברכישת דירה

למי מתאימה משכנתא חוץ בנקאית?

משכנתא חוץ בנקאית היא פתרון אלטרנטיבי לרוכשי דירות שבקשת המשכנתא שלהם סורבה על ידי הבנקים. אנשי המקצוע של המקור לאשראי עסקי יסייעו לך במציאת משכנתא חוץ בנקאית בתנאים נוחים ובהתאמה מושלמת ליעולות ולצרכים שלך.

הלוואות למסורבי בנקים דרך משכנתא חוץ בנקאית הן בעצם הלוואה חוץ בנקאית ארוכת טווח שנועדה לשפר את תנאי הלוואות ישנות חוץ בנקאיות קודמות שנלקחו בריביות גבוהות בשוק אפור או לשמש כהלוואות גישור לטווחי זמן קצרים עד לחזרה למסגרת בנקאית עקב רישום BDI שלילי.

כדאיות של משכנתא חוץ בנקאית מתאימה באופן קלאסי לבעלי נכסים עם שיעבוד משכנתא נמוכה והכנסות גבוהות עבור קהל יעד של מסורבי בנקים ללקוחות עסקיים ופרטיים שמעוניינים למשמש את זכותם לקבלת הלוואה כנגד רישום הערת אזהרה מדרגה ראשונה על ביתם ומעוניינים בעיקר לעבור תהליך הבראה פיננסי זמני על מנת לחזור למסגרת בנקאית בהקדם אפשרי!

חשוב לציין כי ריבית במשכנתא חוץ בנקאית עולות לפעמים משמעותית על ריביות משכנתא בנקאיות אי לכך פתרון זה מתאים לסוגי לקוחות מסויימים בלבד!

ניתן ליצור קשר מיידי איתנו או להמשיך לקבל אינפורמציה מהמשך קריאת המאמר.

 

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

משכנתא חוץ בנקאית נועדה לכלל הציבור. מי שהבנקים מסרבים להעניק לו משכנתא או מגבילים את הסכום שלה מוצא במשכנתא חוץ בנקאית פתרון הולם. ואולם משכנתא חוץ בנקאית מתאימה גם לכלל הציבור, כיון שהתנאים שמציעים גופים חוץ בנקאיים דומים לאלה המוצעים על ידי הבנקים. לא אחת קורה שניתן להשיג משכנתא חוץ בנקאית בתנטים טובים מאלה שמציעים הבנקים.

כאי ליצור כבר כעת קשר עם המקור למשכנתא. נציג מטעמנו יחזור אליכם ויסייע לכם למצוא משכנתא בתנאים הטובים ביותר. הנציג ילווה אתכם עד לקבלת המשכנתא ורכישת הבית או הדירה.

על מנת שניתן יהיה לקבל משכנתא, על מבקש המשקנתא להצטייד במסמכים שונים. להלן מסמכים שכדאי שיעמדו לרשותכם עם יצירת ההתקשרות עם המקור למשכנתא:

א' – תלושי שכר אחרונים: מדובר בדרך כלל על שישה תלושי שכר. אלה נועדו בעיקר לבדיקת השכר הממוצע של מבקשי המשכנתא. מדובר על שישה תלושי שכר של כל אחד ממבקשי המשכנתא.

ב' – דפי חשבון אחרונים. מדובר על פירוט החשבון שלושה חודשים אחורנית. אם יש בחשבון בעיות כל שהן, ייתכן שתתבקשו להביא דפים מוקדמים יותר.

ג' – אובליגו: מגובר על פירוט של כל החוסות מצד וכל החסכונות או הפקדונות העומדים לרשות בעל החשבון מאידך.

ד' – אישור בעלות על החשבון: הוא לא תמיד נדרש, אבל כדאי שיהיה לכם אישור כזה.

ה' – פירוט הנכס שיש בדעתכם לרכוש: מיקום, גודל, מספר חדרים ומחיר רצוי. אם אפשר, כדאי לצרף את נסח הטאבו של הנכס. זו איננה חובה, אבל היא מקצרת תהליעים. את נסח הטאבו ישיג עבורכם עורך הדים שלכם בהמשך.

 

המומחים של המקור למשכנתא משיגים עבור רוכשים פוטנציאליים של נכסים את ההצעות הטובות ביותר למשכנתא. ההצעות כאמור מותאמות באופן פרטני לכל מבקש משכנתאות. לרוב אין זהון ואין דמיון בין הצעה אחת למשנה. כמו כן, מלווים המומחים של המקור למשכנתא את רוכשי הנכס עד לסיום הרכישה.

אנו נשמח לקבל ביקורות חיוביות על נותני שירות מטעמנו. זה יסייע לנו בבחירת אנשי המקצוע והחברות הטובות ביותר עבורכם. ביקורות חיוביות חשובות וחיוניות לנו.

עם זאת, אם נתקלתם בבעיות כל שהן במהלך הרכיש, שאינן בעיות פרוצדוראליות, אנו נשמח לדעת על כך ראשונים. המקור למשכנתא דואג לעבוד עם הגופים והיועצים הטובים ביותר, ךטובת הלקוחות. כל נותן שירות, יועץ או גוף פיננסי שאינם מעניקים את השירות הטוב ביותר לא יעבדו עם המקור למשכנתא. תגובתכם חשובה לנו. נשמח לקבל אותה.

מי צריך משכנתא חוץ בנקאית?

משכנתא חוץ בנקאית נתפסת ככזאת המיועדת לבעלי הכנסות נמוכה, לכאלה שאין להם הון עצמי מספיק או למי שיש להם בעיות אם הבנקים, אך ההיפך הוא הנכון. בשורות הבאות נעסוק בהרחבה בנושא.

נטילת משכנתא חוץ בנקאית, משכנתא חוץ בנקאית לדירה
משכנתא חוץ בנקאית
בדיקת כדאיות משכנתא חוץ בנקאית
כדאיות משכנתא
ריבית חוץ בנקאית, משכנתא חוץ בנקאית וריבית, ריבית משכנתא חוץ בנקאית
ריבית חוץ בנקאית
משכנתא למסורבים בבנקים
מסורבי בנקים
יתרונות משכנתא חוץ בנקאית, משכנתא חוץ בנקאית יתרונות חשובים
חוץ בנקאי יתרונות
משכנתא לבעלי נכסים מוגבלים
משכנתא למוגבלים

כפי שנאמר כבר בתחילת מאמר זה משכנתא חוץ בנקאית שונה ממשכנתא רגילה, מכיוון שמשכנתא כזאת כרוכה בריביות גבוהות יחסית למקובל במשק (הכוונה למערכת בנקאית). על כן תנאי ההחזר למשכנתא זו אינם תמיד כדאיים לבני הזוג. לא אחת עולה הסברה כי מדובר למעשה בשוק האפור. כמו כן יש רבים המאמינים, קרוב לוודאי, בכך שהמשכנתא פחות בטוחה מזאת הניתנת על ידי הבנקים.

במקור, נועדו חברות המעניקות משכנתא חוץ בנקאית להגדיל את היצע המשכנתאות ואת החתרות בתחום. משכנתאות חוץ בנקאיות הפכו לנפוצות בעיקר בגלל מגבלות רגולטוריות החלות על הבנקים.

משכנתא חוץ בנקאית ניתנת על ידי חברות וגופים חוץ בנקאיים. מבחינה רגולטורית, הנהלים המחייבים את הבנקים אינם חלים על החברות הללו. בחלק ניכר מהמקרים הן מתנהגות בדיוק כמו הבנקים. עם זאת, יש מקום להתגמשות. וזה בדיוק הדבר שרוכשי דירה פוטנציאליים רבים זקוקים לו.

משכנתא חוץ בנקאית לבעלי BDI שלילי

כל מי שהייתה לו הסטוריית אשראי שלילית בגין שקים ו/או הו"ק חוזרות, הגבלות בפועל או מוגבלים לשעבר, עסקים שעברו פש"ר, כינוס נכסים ואיחוד תיקים בהוצל"פ אינם יכולים לקבל משכנתא בנקאית ונאלצים לפנות לפתרונות משכנתא חוץ בנקאיים.

לדוגמא, מי שהיה מוגבל לשעבר בבנק עלול להיתקל בחומה בצורה בבואו לממש את זכותו הבסיסית לקחת הלוואה לכל מטרה או לרכוש דירה חדשה או נוספת. מגבלה החלה על החשבון מסמנת אותו בצורה כזאת שגם אחרי שנים רבות מתקשה בעל החשבון אפילו להשיג הלוואה מהבנק. כשמדובר במשכנתא, הבעייה גדולה פי כמה. גם כאן, משכנתא חוץ בנקאית היא לעיתים הפתרון היחיד הריאלי.

בעלי נכסים בעלי סכומי שיעבוד נמוכים

נטילת הלוואות כנגד נכסים כדאיות לבעלי נכסים שלא משועבדים כלל או משועבדים לבנקים על סכומי משכנתא נמוכים מכיוון שברגע שגוף פיננסי חוץ בנקאי או קרן חוץ בנקאית מעביר את המשכנתא אליו הוא בדרך כלל יוציא את הבנק החוץ (הכוונה לרישום הערת אזהרה על הבית מדרגה ריאשונה בלבד). רישום הערת אזהרה מדרגה שנייה ניתנת בסכומים נמוכים יותר מ 200 אלף ש"ח במקרים נדירים בלבד ומאופיינת בריביות גוהות ב כ 50% מריביות של משכנתא חוץ בנקאית בדרגה ראשונה.

דוגמא: נכס בשווי של 1 מיליון ש"ח עם משכנתא של 200 אש"ח שמעוניין לקחת הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה של 300 אש"ח ישלם ריבית חוץ בנקאית על 200+300=500 אלף שקלים.

מי שהיסתבך עם שוק אפור / שוק שחור

כל מי שהסתמך עם שוק שחור / אפור ומשלם ריביות גבוהות במיוחד לגופים פרטיים מפוקפקים יכול להוזיל את הריביות באופן משמעותי דרך הצגת בטחונות נדלניים מול קרנות חוץ בנקאיים שעוברים רגולציה תחת פיקוחו של משרד האוצר.

בעלי הדמנויות עסקיות

פעמים רבות בעלי עסקים עומדים בפני הזדמנויות עסקיות יוצאות דופן כאשר אינם יכולים לממש את קבלת הלוואה עסקית דרך בנקים ונאלצים לפנות לגורמים חוץ בנקאיים לשם מימוש הלוואה כנגד רישום הערת אזהרה בנכס. הזדמנויות עסקיות יוצאות דופן מאפשרות התכנות כלכלית והופכות את נטילת משכנא חוץ בנקאית כנגד נכסים לכדאית כלכלית.

בעלי הון עצמי ומינוף גבוהים

על פי הנחיות בנק ישראל, הבנקים בישראל מחויבים להעניק משכנתא שגודלה לא יעלה על שבעים וחמישה אחוזים מערך הדירה. וגם זאת, בתנאי שעבור רוכשי הדירה תהיה זו הדירה הראשונה. רכישת דירה או בית שניים יורידו את אחוז המשכנתא לשבעים אחוזים. רוכשי דירה או בית נוספים על אלה שכבר נמצאים ברשות מבקשי המשכנתא, יורידו את אחוז המימון לדירה עד כדי חמישים אחוזים בלבד.

חברות שאינן בנקאיות מעניקות משכנתא חוץ בנקאית באחוזי מימון גבוהים מאלה שמציעים הבנקים עבור מסורבי משכנתא בבנקים. עבור רוכשי דירות רבים, המגבלות שמציבים הבנקים מנחיתות מכת מוות על השאיפה שלהם לדירה חדשה משלהם. חברות חוץ בנקאיות הן המפלט.

בעלי הכנסות גבוהות ומשכנתא חוץ בנקאית

הכנסות נמוכות הן גורם נוסף המונע מהבנקים להעניק משכנתא ראויה לשמה. הממונה על הבנקים הטיל מגבלות גם באשר לגובה ההחזר ביחס להכנסה הפנויה. המגבלה גורסת שההחזר לא יעלה על חמישים אחוזים מגובה ההכנסה הפנויה. למען הסר ספק – ההכנסה הפנויה פירושה הכסף שנכנס לבנק ולא הסכום ברוטו של המשכורות. לפני כשנתיים הוציא הממונה על הבנקים הנחיה המכירה בהחזרים של הלוואות ארוכות טווח כהורדה שחובה לקזז אותה מהשכר נטו.

משכנתא חוץ בנקאית תקשה על בעלי הכנסות נמוכות לרכוש את דירת החלומות שלהם. בדרך כלל פתרון זה יתאים לבעלי הכנסות גבוהות דווקא ובעלי מינוף גבוה מבחינת ההון העצמי. במקרה הזה קל יותר לאשר את המשכנתא, שכן הסכום שנותר בידי הרוכשים אחרי התשלום הוא גבוה ממילא ומאפשר חיים בכבוד.

הסיבה להטלת מגבלות על הבנקים

המגבלות שהעמיד הבנקים על נטילת משכנתאות באחוזים גבוהים, נועדו להגן על הבנקים מפני מצב אפשרי של קריסה, בדיוק כפי שקרה בארה"ב בשנים 2008 – 2009. ההגנה על הבנקים מגינה למעשה על הלקוחות שלהם. שכן יותר מתשעים אחוזים מההון הנמצא בבנקים הוא כסף ששייך לחוסכים, למשקיעים ולמשקי בית. רק כחמישה אחוזים מהכספים הללו הם הון עצמי של הבנק. לפיכך ברור כי התמוטות של בנק תמוטט, קרוב לוודאי, חלק ניכר מהלקוחות. אלה יהוו, קרוב לוודאי, מעמסה כלכלית על המדינה, מה שיעמיד אותה במצב בעייתי.

חברות וגופים חוץ בנקאיים מייצגים את עצמם הרבה יותר מאשר הבנקים. גם שם מושקעים, קרוב לוודאי, כספים של משקיעים רבים. נקודת ההנחה היא שהשקעות אלה הן פחותות, ומכל מקום אבדן שלהן לא יהפוך את המשקיעים לחדלי פרעון.

למרות כל האמור לעיל, חשוב להבהיר גם כי גופים חוץ בנקאיים מעניקים משכנתאות כיום בתנאים טובים פחות מאלה שמציעים הבנקים. יותר ויותר רוכשי דירות בודקים, בדרך לרכחשת דירה, גם משכנתא חוץ בנקאית. רבים גם מממשים את הרכישה באופן הזה ולאו דווקא באמצעות הבנקים מכיין שאין להם ברירה אחרת ונבחנה כדאיות כלכלית למהלך כזה.

אם יש לכם כוונה לרכוש דירה, בית או כל נכס נדל"ן אחר, המקור למשכנתאות הוא בדיוק המקום בשבילכם. המומחים של המקור למשכנתאות יתאימו עבורכם את המשכנתא בצורה מיטבית ויסייעו לכם להשלים את הרכישה בצורה הטובה ביותר. כדאי ליצור קשר כבר כעת ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם, להשך התהליך. הנציגים שלנו ילוו אתכם עד לקבלת המשכנתא ורכישת הדירה