לחצו להתקשרות:

הלוואה חוץ בנקאית תנאים והגבלות

הלוואות חוץ בנקאיות באישור משרד האוצר הן בטוחות יותר וניתנות להתאמה ייחודית לכל לקוח. אנשי המקצוע של המקור להלוואות יסייעו לך במציאת הלוואה למי שסורב בבנקים  דרך חברות וגופים המאושרים על ידי משרד האוצר. מדטבר בהלוואה המתאימה לך באופן אישי. כדאי ליצור קשר כבר כעת ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם. הוא ילווה אותך מרגע הגשת הבקשה ועד לקבלת סכום ההלוואה לחשבון. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות את הצעד הראשון להקלה פיננסית.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הלוואות חוץ בנקאיות באישור האוצר היבטים חוקיים

חוק הלוואות חוץ בנקאיות ("חוק הסדרת הלוואות חוץ-בנקאיות התשנ"ג 3991") מאפשר לכל מי שזקוק לכסף, כולל מסורבי בנקים, לקבל מענה הולם לצרכים הפיננסיים שלו. זאת באמצעות חברות אמינות ומהימנות שאינן בנקאיות. החברות הללו קיבלו אישור ממשרד האוצר לעסוק במתן הלוואות חוץ בנקאיות. החוק כאמור לעיל שינה לחלוטין את המצב כפי שהיה נהוג עד אז – קרי חברות לא מורשות ואפילו מפוקפקות, שהעניקו הלוואות בתנאים ובריביות בלתי אפשריים.

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה, הלוואות לכל מטרה, הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה
הלוואות לכל מטרה
הלוואה למסורבים בבנק, הלוואות למסורבים בבנקים, הלוואות למסורבי בנקים
הלוואות למסורבים בבנק
הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים בבנק, הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים בחשבון הבנק, הלוואות למוגבלים
הלוואות למוגבלים בבנק
הלוואות בכרטיס אשראי, הלוואות דרך כרטיסי אשראי, הלוואה באמצעות כרטיס אשראי
הלוואות בכרטיס אשראי
הלוואה חוץ בנקאית בצ'קים, הלוואה חוץ בנקאית בהמחאות, תשלום הלוואה חוץ בנקאית בצ'קים
הלוואות בצ'קים
הלוואה חוץ בנקאית באמצעות הוראת קבע, תשלום הלוואה באמצעות הוראת קבע
הלוואות בהוראת קבע

הלוואות חוץ בנקאיות מגופים מורשים בלבד

זה המקום להדגיש שגם כיום קיימות חברות שאינן מורשות, אבל עדיין מעניקות הלוואות בתנאים שהם בעייתיים בלשון המעטה. לפיכך מומלץ בחום לחפש אך ורק הלוואה חוץ בנקאית מגופים שהם בעלי אישור משרד האוצר – כלומר הלוואה מגוף פיננסי שאינו בנק ושיש לו רישיון ממשרד האוצר לעסוק במתן הלוואות.  

גופים כאלה מוסמכים גם להציע פתרונות מימון נוספים, הכל על פי החוק. אנשי המקצוע של המקור להלוואות מסייעים למבקשי הלוואה המעוניינים בכך למצוא את ההלוואה הטובה ביותר, בתנאים הטובים ביותר. חשוב להדגיש כי מדובר בהתאמה אישית עבור הלווה ולאו דווקא בתנאים סטנדרטיים..

עיקרי חוק הסדרת הלוואות חוץ בנקאיות

חוק הלוואות חוץ בנקאיות נועד להסדיר את התחום, שבעבר היה מזוהה עם גורמים מפוקפקים ובמקרים רבים גרם למי שנזקק לכסף באופן מידי, ובפרט אלה אשר סורבו בבנק, להסתבך בצרות צרורות עקב שיעורי ריבית מופרזים והיעדר חוזה מפורט ומסודר.

בין השאר מתייחס החוק לריבית המקסימאלית שאותה מותר לגבות (כולל ריבית הפיגורים) וזאת כנגזרת של הריבית הנקבעת ע"י בנק ישראל. בנוסף מחייב החוק את הגוף המלווה לערוך עם הלווה חוזה בכתב אשר בו יפורטו שיעורי הריבית, אופן ההצמדה, גובה ההלוואה כמובן ועוד.

עוד סעיפים חשובים בחוק הם אלה העוסקים בזכויות הלווים במידה ונפתחים נגדם הליכי הוצאה לפועל.

כדאיות הלוואה חוץ בנקאית באישור משרד האוצר

במקרים רבים קבלת הלוואה חוץ בנקאית ללא ערבים הינה כורח המציאות, בשל נסיבות כאלה ואחרות. חלק ניכר מנוטלי ההלוואות כאמור הם מסורבים בבנק או אנשים שהם מוגבלים בחשבון. אם הלווה איננו מוגבל, הוא עשוי לקבל הלוואה של עד 50,000 ₪, בתנאי החזר נוחים יחסית. מי שהם לקוחות מוגבלים, עשויים לקבל לכל היותר הלוואה של עד 20,000 ₪.

העובדה שאפשר לקבל הלוואה חוץ בנקאיתבמהירות, בנוחות ובפשטות, תורמת גם היא לכדאיות – אבל בכל מקרה חשוב לבחון היטב את תנאי ההלוואה וכאמור לחפש אך ורק הלוואה חוץ בנקאית באישור משרד האוצר. הנציגים המקצועיים של המקור להלוואות יסייעו לך בקבלת הלוואה חוץ בנקאית מותאמת לצרכים וליכולות שלך.

אנשי המקצוע של המקור להלוואות יסייעו לכל מי שמעוניין בקבלת הלוואה ממקורות מהימנים ובהתאמה אישית להשיג את מבוקשו. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות את הצעד הראשון לקראת הקלה פיננסית של ממש.