לחצו להתקשרות:

יתרונות הלוואה חוץ בנקאית בכרטיס אשראי

הלוואה חוץ בנקאית דרך כרטיס אשראי ניתנת על ידי כל חברות האשראי הפועלות בישראל. זאת בכפוף לבדיקה מהירה של מבקש ההלוואה, בתנאי שיש לו כרטיס אשראי. אנשי המקצוע של המקור להלוואות מסייעים ללקוחות המעוניינים בכך בהשגת הלוואה חוץ בנקאית בהתאמה אישית ובפריסת תשלומים נוחה. כדאי ליצר קשר כבר כעת, ונציגים מטעמנו יצרו אתך קשר בהקדם להמשך התהליך.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הלוואה חוץ בנקאית דרך חברות אשראי

מי שמענירים הלוואה חוץ בנקאית דרך כרטיס אשראי הן חברות האשראי בישראל וחברות חוץ בנקאיות אחרות. ההלוואות הללו הן למעשה הלוואות למסורבים בבנק וניתנות ללוקוחות שהבנק שלהם לא נענה לבקשה שלהם להלוואה. אנשי המקצוע של המקור להלוואות מסייעים במציאת הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים הטובים ביותר האפשריים עבור הלווה. זאת בהתחשב במצבו הפיננסי ובהסטוריית האשראי שלו. כדאי ליצור קשר בהקדם ולעשות את הצעד הראשון להקלה פיננסית.

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה, הלוואות לכל מטרה, הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה
הלוואות לכל מטרה
הלוואות למסורבים בבנקים, הלוואה למסורבים בבנק
הלוואות למסורבים בבנק
הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים בבנק, הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים בחשבון הבנק, הלוואות למוגבלים
הלוואות למוגבלים בבנק
הלוואות חוץ בנקאיות באישור משרד האוצר, הלוואות באישור האוצר, הלוואה חוץ בנקאית באישור משרד האוצר
הלוואות באישור האוצר
הלוואה חוץ בנקאית בצ'קים, הלוואה חוץ בנקאית בהמחאות, תשלום הלוואה חוץ בנקאית בצ'קים
הלוואות בצ'קים
הלוואה חוץ בנקאית באמצעות הוראת קבע, תשלום הלוואה באמצעות הוראת קבע
הלוואות בהוראת קבע

הלוואות דרך חברות אשראי בישראל

בישראל פועלות 3 חברות אשראי, השייכות כולן לבנקים הגדולים.  החברות הללו מהוות עבור שכירים ובעלי עסקים מקור נוסף לאשראי. החברות הן לאומי קארד (של בנק לאומי), ישראכרט (של בנק הפועלים) ו-cal (ש-72% מהבעלות עליה היא של בנק דיסקונט ושאר ה-28% של הבנק הבינלאומי). כל אחת מאלה מציעה אשראי חוץ בנקאי גם למי שאיננו מחזיק כרטיס אשראי של אותה חברה. ואולם תנאי חשוב לקבלת הלוואה חוץ בנקאית דרך כרטיס אשראי הוא שללווה יהיה כרטיס אשראי של חברה כל שהיא.

היתרון העיקרי של קבלת הלוואות חוץ בנקאיות דרך כרטיס אשראי הוא שההלוואה אינה מכבידה על מסגרת האשראי של הבנק. בנוסף, במקרים רבים זה עשוי להיות פתרון למסורבים בבנקים להלוואות קטנות. כל זאת בתנאי שהסירוב איננו נובע מהגבלה בחשבון הבנק.

הלוואה חוץ בנקאית דרך ויזה כאל

ויזה כאל הוקמה ב-1978. נתח השוק שלה הוא קצת יותר מ-25% והיא גם המנפיקה של כרטיסי דיינרס.

עבור לקוחות החברה, קרי לקוחות המחזיקים כבר כרטיס אשראי שלה, הלוואה חוץ בנקאית מוויזה כאל עשויה להגיע לסכום של עד 50,000 ש"ח, ללא ערבים וללא בטחונות. תקופת ההחזר של הלוואה כזאת היא עד 5 שנים. עם זאת, ניתן לשנות את תקופת ההחזר (אורך חיי ההלוואה), גם לאחר קבלת הכסף.

עבור מי שאין בבעלותו כרטיס אשראי של ויזה כאל, הלוואות חוץ בנקאיות של החברה הן עד 20 אלף ש"ח ותקופת ההחזר היא עד 4 שנים. החברה אאיננה מעניקה הלוואות למי שאינם בעלי כרטיס אשראי.

הלוואה חוץ בנקאית דרך ישראכרט

ישראכרט מציעה את כרטיסי האשראי אמריקן אקספרס ומסטרקארד וכן כרטיסי ויזה. בסיכומו של עניין, ישראכרט חולשת על כ-45% מנתח שוק האשראי בישראל.

בעלי כרטיס של ישראכרט יכולים לקבל הלוואה חוץ בנקאית דרך אמריקן אקספרס או הלוואה חוץ בנקאית דרך מסטרקארד בריבית הקבועה בכרטיס לתקופה של עד 4 שנים ובסכום של עד 70% ממסגרת האשראי הפנויה.

בנוסף ניתן לקבל הלוואות חוץ בנקאיות מישראכרט גם ללא כרטיס אשראי של החברה. האפשרויות הן:

הלוואה חוץ בנקאית עד 60 אלף ש"ח

ניתן לקבל הלוואה כזאת ללא ערבים ובטחונות, עם תקופת החזר של עד 5 שנים כולל 6 חודשי גרייס.

הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים

הלוואות לסטודנטים דרך ישראכרט ניתן להשיג בסכום של עד 15,000 ש"ח ובהחזר חודשי נמוך במיוחד במשך תקופת הלימודים, גם כן ללא ערבים ובטחונות.

הלוואה לרכישת רכב חדש

ישראכרט מעניקה לבעלי כרטיסי אשראי הלוואה עד 300 אלף ש"ח, כאשר הרכב עצמו הוא הערבות כנגד ההלוואה.

הלוואה חוץ בנקאית מדיינרס

דיינרס שייך כאמור בלעדית לחברת ויזה כאל. על כן האופציות של הלוואות חוץ בנקאיות דרך דיינרס דומות לאלה שמציעה ויזה כאל: הלוואה עד 50 אלף ש"ח לבעלי דיינרס או הלוואות עד 20,000 ש"ח למי שאין לו את הכרטיס.

הלוואות חוץ בנקאיות דרך לאומי קארד

בעלי כרטיס אשראי של לאומי קארד יכולים לקבל הלוואות חוץ בנקאיות עד 50,000 ש"ח עם תקופת החזר של עד 5 שנים כולל גרייס של עד שנה.

ניתן לקבל הלוואה חוץ בנקאית דרך לאומי קארד גם ללא כרטיס שהונפק ע"י החברה, ששולטת בקרוב ל-30% מהשוק. במקרים אלה מדובר בהלוואות עד 30 אלף ש"ח עם תקופת החזר של עד 4 שנים.

הלוואה חוץ בנקאית דרך כרטיס אשראי למסורבי בנקים

חשוב להדגיש שהלוואות חוץ בנקאיות דרך כרטיס אשראי אינן מוענקות אוטומטית לכל מבקש אלא לאחר בדיקה של החברה בהתאם לקריטריונים שלה. עם זאת, בלא מעט מקרים גיוס הלוואה חוץ בנקאי למי שסורבו בבנק דרך חברות האשראי הוא אפשרי. אם מסתייעים באנשי מקצוע לצורך הפנייה והבקשה, הסיכויים עשויים להשתפר מאד. אם יש לך צורך בקבלת הלוואה, כדאי ליצור קשר כבר כעת. נציגינו יצרו אתך קשר וילוו אותך כל הדרך עד לקבלת הסכום המבוקש..

גובה הריבית על הלוואות באמצעות כרטיסי אשראי

גובה הריבית על הלוואות באמצעות כרטיסי אשראי מושפע תמיד מהמאפיינים הספציפיים של הלווה. בנוסף ייתכן שעבור בעלי חשבונות מוגבלים או בעלי BDI לא תקין הסכומים הניתנים יהיו נמוכים יותר (בדרך כלל הלוואה עד 10,000 ש"ח) והריביות, לעומת זאת, תהיינה גבוהות יותר..עם זאת, ניתן להעזר במומחים להלוואות על מנת לשפר את תנאי ההלוואות. אנשי המקצוע של המקור להלוואות יסייעו לך בהשגת הלוואה דרך כרטיס אשראי בתנאים והיזרים מותאמים אישית.

כדאי ליצור קשר כבר כעת ונציגים מטעמנו יחזרו אליך בהקדם. הנציגים של המקור להלוואות ילוו אתכם לאורך כל הדרך עד לקבלת הסכוםי הנדרש וההעברה שלו לחשבון הבנק שלכם.