לחצו להתקשרות:

נטילת הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע היא מוצר פיננסי מבוקש, בעיקר בזכות פשטות התהליך. אין צורך למלא פנקסי צ'קים שלמים ואין צורך בגיוס ערבים לצורך קבלת הכסף. פשוט חותמים על המסמכים הרלוונטיים והכסף מועבר לחשבון הבנק של הלווה.

אנשי המקצוע של המקור להלוואות יסייעו לך בגיוס הלוואה בקלות, במהירות וביעילות. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולעשות את הצעד הראשון לקראת גיוס הלוואה שתסייע לך להשיג את היעדים שקבעת.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הלוואות חוץ בנקאיות בהו"ק - גובה הלוואה אפשרי

בדרך כלל ניתן לקבל הלוואות חוץ בנקאיות בהוראת קבע (הלוואה עם החזר בהו"ק) כמו גם הלוואות למסורבים בבנק מסכומים של כמה אלפי שקלים ועד לכמה עשרות אלפי שקלים. מדובר בקבלת הלוואות חוץ בנקאיות קטנות יחסית.

הלוואות חוץ בנקאיות לכל מטרה, הלוואות לכל מטרה, הלוואה חוץ בנקאית לכל מטרה
הלוואות לכל מטרה
הלוואות למסורבים בבנקים, הלוואה למסורבים בבנק
הלוואות למסורבים בבנק
הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים בבנק, הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים בחשבון הבנק, הלוואות למוגבלים
הלוואות למוגבלים בבנק
הלוואות חוץ בנקאיות באישור משרד האוצר, הלוואות באישור האוצר, הלוואה חוץ בנקאית באישור משרד האוצר
הלוואות באישור האוצר
הלוואות חוץ בנקאיות דרך כרטיס אשראי, הלוואה בכרטיס אשראי, הלוואה חוץ בנקאית דרך כרטיס אשראי,
הלוואות בכרטיס אשראי
הלוואה חוץ בנקאית בצ'קים, הלוואה חוץ בנקאית בהמחאות, תשלום הלוואה חוץ בנקאית בצ'קים
הלוואות בצ'קים

מי זכאי להלוואה

שכירים בעלי היסטורית אשראי תקינה יוכלו לקבל הלוואה עד 50,000 ש"ח ולפעמים אף יותר (בדרך כלל לא יותר מ-70 או 80 אלף ש"ח), תוך שהם מתחייבים להחזר באמצעות הוראת קבע דרך חשבון הבנק. חשוב לציין כי גם מסורבי בנקים, כלומר אלה שהבנקים בהם מתנהלים החשבונות שלהם לא מוכנים להעניק להם הלוואה, יוכלו לקבל הלוואה עד 50 אלף ש"ח מהגופים המורשים לספק אשראי חוץ בנקאי.

הלוואות למסורבי בנקים

חלק מאותן חברות המציעות פתרונות מימון חוץ בנקאי מציעות סיוע למסורבי בנקים גם אם יש להם BDI לא תקין או שהחשבון שלהם מוגבל. אם יש למבקשי ההלוואה נכס (עם משכנתא או בלעדיה) או רכב פרטי, ההלוואות עשויות להיות גבוהות. זאת, כמובן, בהתאם ליכולת ההחזר של הלווים. אבל בלי הצגת ערבויות, ובעיקר אם הלווה הוא מוגבל או בעייתי בחשבון, הלוואות חוץ בנקאיות בהוראת קבע הן לרוב בסכומים צנועים יותר. מדובר בהענקת הלוואות עד 10,000 ש"ח או הלוואות עד 20 אלף ש"ח.

אופציה נוספת לנטילת הלוואה חוץ בנקאית ללא צ'קים היא משכנתא חוץ בנקאית, ובמקרה זה ניתן לקבל סכומים גבוהים יותר בצורה משמעותית. הביטחונות בתמורה להלוואות כאלה הם, כמובן, נכסי נדל"ן שונים.

אורך תקופת ההחזר ודברים שחשוב לבדוק

הלוואות חוץ בנקאיות קטנות בהוראת קבע ניתנות לתקופה של בין מספר חודשים לבין חמש שנים, בהתאם לצרכי הלקוח ולגובה ההלוואה.

כשמחפשים הלוואה חוץ בנקאית הוראת קבע היא כאמור פתרון פשוט ונוח. יחד עם זאת חשוב מאוד לבחון היטב את כל הפרטים לפני שחותמים על המסמכים, כדי שתוכלו לדעת כמה באמת עולה לכם ההלוואה.

בנוסף כדאי להשוות כמה הצעות של הלוואות חוץ בנקאיות עם החזר בהו"ק כדי למצוא את האופציה הכדאית ביותר. כשמדובר במקרה של גיוס הלוואה חוץ בנקאית למי שסורב בבנק ושהחשבון שלו מוגבל מומלץ במיוחד להיעזר באנשי מקצוע מיומנים ובעלי יושרה כדי לשפר את סיכויי קבלת הכסף החיוני ועל מנת לצמצם את עלות ההלוואה.

אנשי המקצוע של המקור להלוואות יסייעו לכם במציאת הלוואות חוץ בנקאיות בתנאים הטובים ביותר ובסכומים הנדרשים לכם. כדאי ואפילו מומלץ ליצור קשר בהקדם ולהתחיל את התהליך לקראת נטילת הלוואה מתאמה עבורכם.