לחצו להתקשרות:

השגת ריבית משכנתא אופטימלית

ריבית המשכנתא היא למעשה הגורם המשפיע ביותר על החזר המשכנתא. זאת, בנוסף לגובה ההלוואה, אורך חיי המשכנתא וההצמדה למדד. כיצד מחושבת ריבית משכנתא אופטימלית? מהי ההשפעה של ריבית המשכנתא על גובה הסכום הסופי שישולם על הדירה? מה ההבדל בין ריבית משכנתא חוץ בנקאית למשכנתא בנקאית רגילה? כיצד ניתן לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר ליכולות ולצרכים שלכם? בשורות הבאות נעסוק בסוגיות הללו בהרחבה.

היועצים הפיננסיים המיומנים של המקור למשכנתא אופטימלית מסייעים למשפחות, לזוגות וליחידים המעוניינים לקחת משכנתא לרכישת בית או דירה חדשים, בתנאים הטובים ביותר האפשריים עבורם ובהתאמה אישית. אם אתם מעוניינים לרכוש דירה או בית חדש וטרם החלטתם באשר למשכנתא – זה המקום הנכון עבורכם. כדאי ליצור איתנו קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. בנוסף, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. יועצת פיננסית מנוסה או יועץ איכותי מטעמנו יחזרו אליכם בהקדם. המקצוענים שלנו ילוו אתכם לאורך כל הדרך, מרגע יצירת הקשר ועד לקבלת המשכנתא בפועל וסיום עסקת הרכישה.

המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה גבוהים בגיוס משכנתאות, הלוואות חוץ בנקאיות וכן משכנתאות לעסקים. צרו קשר כעת ועשו את הצעד הראשון לקראת הבית החדש שלכם. 

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

התאמת משכנתא לצרכים וליכולת ההחזר של הלווים איננה עניין פשוט. זאת, בעיקר אם הלווים אינם עומדים בכלל אמות המידה שנקבעו בהוראות בנק ישראל. המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית מסייעים ללווים פוטנציאליים בהשגת המשכנתא המתאימה ביותר עבורם. מדובר בהתאמה של גובה ההחזרים, הריבית הנמוכה ביותר האפשרית ותמהיל המשכנתא הנכון עבור הלווים.

 

כדי לקבל משכנתא מתאימה לצרכים וליכולות שלכם, יש להמציא את המסמכים הבאים:

א' – חוזה רכישת דירה שבלעדיו לא ניתן להתחיל את התהליך.

ב' – הערכת שמאי: הבנקים מספקים לרוכש רשימה של שמאים האמונים עליהם. ניתן לבחור באחד מאלה, ולקבל הערכת שמאי אובייקטיבית של מחיר הבית.

ג' – אובליגו של חשבון הבנק שלכם. מדובר במסמך שהבנק מנפיק, המפרט את כלל החובות והחסכונות העומדים לרשותכם בבנק.

ד' – דפי חשבון אחרונים: מדובר בפירוט תנועות בחשבון בשלושת החודשים האחרונים.

מדובר במסמכים ראשוניים בלבד, שיאפשרו לאנשי המקצוע שלנו להתחיל לחפש עבורכם את המשכנתא הטובה והמתאימה ביותר עבורכם. ייתכם שבהמשך הדרך יהיה צורך במסמכים נוספים.

 

המומחים של המקור למשכנתא אופטימלית הם הטובים מסוגם בתחום. מדובר באנשי מקצוע מיומנים ומנוסים בעלי עבר מרשים בגיוס הלוואות לעסקים ומדכנתאות, הן למשפחות וליחידים והן גיוס משכנתאות לעסקים. 

עם זאת, נשמח לשמוע כל דבר שיש ללקוחות לומר לנו. זאת, תוך אמונה שתמיד ניתן להשתפר. נדמח לקבל הן התייחסות חיובית והן ביקורת בונה שתסייע לנו להשתפר בעתיד.

אנו מודים לכם מראש על תשומת הלב.

בתודה ובברכה

צוות המקור למשכנתא אופטימלית

חישוב ריבית משכנתא אופטימלית

חישוב תשלומי ריבית משכנתא אופטימלית הוא לכאורה דבר פשוט למדיי. עם זאת, ככל שנכנסים לעובי הקורה מתברר שהחישוב איננו פשוט כלל ועיקר. בשורות הבאות נסביר את העיקרון הבסיסי לחישוב תשלומי הריבית.

חישוב הריבית החודשית

חישוב החזר משכנתא בהתאם לריבית החודשית הוא התוצאה של הכפלת סכום המשכנתא לתשלום בריבית החודשית. החישוב מתבצע עבור כל חודש בנפרד, תוך הפחתת התשלום עבור המשכנתא וחישוב סכום המשכנתא הנותר לתשלום. כך, בחישוב חוזר עבור כל אחד מחודשי המשכנתא.

בסיום החישוב, מחברים את סכום המשכנתא עם סכום הריבית הצפוי המצטבר, ומחלקים למספר תשלומי המשכנתא. כך מתקבל סכום התשלום החודשי, לפני הצמדה למדד.

למרות ההסבר שהבאנו, חשוב לדעת שאין צורך להסתבך בחישובים מיותרים. מרבית הבנקים והמוסדות הפיננסיים מעמידים לרשות הלקוחות המעוניינים בכך מחשבוני משכנתא, שהתוצאות המתקבלות בהם תואמות במידה רבה את המציאות.

ריבית משכנתא והמשמעות הכספית שלה

ריבית משכנתא חוץ בנקאית ובכלל, היא בעלת חשיבות מכריעה בקביעת ההחזר החודשי הצפוי, ואיתו היכולת של הלווים לעמוד בו. מי שנטל משכנתא של שבע מאות אלף ₪ (700,000 ש"ח) לעשרים וחמש שנים בריבית של 2.5%, ישלם עבור הריבית בלבד סכום עצום של מאתיים ארבעים ושניים אלף ₪ בקירוב. למעשה, מדובר בתוספת של שליש אחד למשכנתא. ככל שהריביות על המשכנתא גבוהות יותר, כך ילך סכום המשכנתא הסופי ויגדל. פרישה של משכנתא זהה לתקופה של שלושים שנה תישא ריבית של מאתיים תשעים ושישה אלף שקלים בקירוב – תוספת של חמישים וארבעה אלף שקל של תשלומי ריבית. האילוצים ברורים, אמנם, אבל התוצאות מדברות בעד עצמן.

הריבית כאמור מבטאת תוספת של כאלף שקלים בחודש להחזרי המשכנתא – רק עבור הריבית. ככל שהריבית גבוהה יותר, כך התוספת החודשית תהיה גבוהה יותר.

אם לריבית החודשית נוספת גם הצמדה למדד, הרי שההשפעה על תשלומי המשכנתא תהיה גדולה אף יותר. זאת, בעיקר בתקופות של אינפלציה גבוהה. ככל שהאינפלציה נמוכה יותר, ההצמדה תהיה בעלת חשיבות פחותה יותר.

כיון שעליית המדד איננה צפויה ויש בה סיכון מסוים לבנק, הרי שאם המשכנתא תהיה צמודה למדד, הבנק ירשה לעצמו להעניק ריביות נמוכות. לקוחות המבקשים משכנתא ללא הצמדה למדד, עלולים לגלות שהריבית עבור המשכנתא שלהם גבוהה יחסית. זאת, במטרה לנסות ולהכיל את הסיכונים כאמור.

ריבית משכנתא חוץ בנקאית ובנקאית

לכאורה, לא אמור להיות הבדל בין הריביות המוצעות עבור משכנתא בנקאית לבין ריבית משכנתא חוץ בנקאית. אלא שבאופן מסורתי, מי שנוטלים משכנתא חוץ בנקאית הם לקוחות מסורבי משכנתא בבנק. וכיון שסירוב המשכנתא מרמז על בעייתיות מסוימת אצל מבקש המשכנתא, הרי שכל גוף פיננסי המעניק משכנתא שלא באמצעות הבנקים, יציע את המשכנתאות בריבית גבוהה מעט מהריבית הבנקאית. זאת, במטרה לנסות ולהכיל את הסיכון שלקוח מסוים לא יעמוד בתשלומים ויגרום הפסד לגוף שהעניק את הלוואת המשכנתא.  

בחירת המשכנתא המתאימה עבורכם

בחירת המשכנתא המתאימה ביותר ללווים צריכה להיות חלק ממהלך רחב יותר, שבו תתבצע בדיקה יסודית של ההלוואות הזמינות, התנאים והריביות המוצעות בהן. על מנת לבחור את המשכנתא המתאימה ביותר, מומלץ להסתייע בשירותיהם הטובים של יועצי משכנתאות מיומנים ואמינים. יועצי המשכנתאות יבדקו את כל האופציות הקיימות ויתאימו את המשכנתא הנכונה עבורכם. זאת, תוך התחשבות במגבלות אובייקטיביות כגון גובה ההכנסה החודשית, האובליגו של חשבון הבנק וגובה ההתחייבויות הקודמות לטווח רחוק של הלווים.

[sliderpro id="51"]

היועצים הפיננסיים המיומנים והמקצועיים של המקור למשכנתא אופטימאלית עושים הכול במטרה לאתר עבור הלקוחות שלהם את המשכנתא המתאימה ביותר והטובה ביותר עבורם. התאמה אישית של משכנתא היא אפשרית, אבל דרושה מקצועיות המלווה בתחכום. זאת, במטרה להשיג משכנתא בתנאים נוחים, בריביות סבירות ובפרישת תשלומים נוחה.

אם יש בכוונתכם לקחת משכנתא ולרכוש דירה, בית או כל נכס אחר, אתם במקום הנכון. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. לחילופין, ניתן ליצוק קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. יועצת פיננסית איכותית ומיומנת או יועץ פיננסי מנוסה מטעם המקור למשכנתא אופטימלית יצרו אתכם קשר בהקדם. הם ילוו אתכם מרגע יצירת הקשר ועד לקבלת המשכנתא וסיום עסקת הרכישה.

המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה מרשימים בגיוס משכנתאות או הלוואות לעסקים. זאת, גם במקרים שהלווים הפוטנציאליים קבלו סירוב משכנתא בבנק. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב בדרך לרכישה מוצלחת של הבית החדש שלכם.