לחצו להתקשרות:

מחזור משכנתא הגדלת משכנתא קיימת

מחזור והגדלת משכנתא הוא הליך שבו מתבצע חיסול משכנתא קיימת, ובמקביל בעלי הנכס נוטלים משכנתא חדשה, גדולה מהמשכנתא שחוסלה. באילו נסיבות מחזור משכנתא והגדלה שלה הוא כדאי? כיצד מתבצע הליך מחזור משכנתא בפועל? אילו גופים אמונים על ביצוע התהליך בצורה הטובה ביותר? בשורות הבאות נעסוק בסוגיות הללו בהרחבה.

היועצים המקצועיים של המקור למשכנתא אופטימלית מסייעים לבעלי נכסים המעוניינים בכך למצוא את המקום המתאים לביצוע מחזור והגדלת המשכנתא על נכס הנדל"ן שלהם. זאת, בתנאים הטובים ביותר ובפרישת ההחזרים הטובה ביותר עבורם. המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארץ. ומסייעים כבר כעת מ=למספר גדול של לקוחות מרוצים. אם יש לך עניין בביצוע מחזור משכנתא והגדלה שלה, הגעת למקום הנכון. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהתחיל את הליך מחזור המשכנתא במהרה.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

מחזור והגדלת משכנתא איך ולמה

ישנן מספר סיבות עיקריות שבגללן בעלי נכס נדל"ן עשויים לשקול מחזור והגדלת המשכנתא הקיימת על נכס הנדל"ן שלהם. להלן חלק מהן.

השקעה בעסק

השקעת כסף בעסק חדש או שיפוצים והרחבה של עסק קיים, במטרה להגדיל רווחים היא בהחלט סיבה טובה למחזר משכנתא הרחבת העסק, רכישת מלאי או רכישת רכב חדש הם חלק מהדברים שעסק חדש זקוק להם על מנת לצמוח. היתרון של הלוואת משכנתא לטווח רחוק טמון בעובדה שהחזרי ההלוואה הזאת חופפים להחזרי המשכנתא, כך שמבחינת ההתנהלות היום יומית ההוצאות על ההלוואה איננה מורגשות.

שיפוץ הבית

סיבה שנייה יכולה להיות הגדלת משכנתא לצורך שיפוץ בבית. שיפוצים עולים לא מעט כסף, ואולם לא תמיד עומדים לרשותם של בעלי הנכס הסכומים לצורך העניין. גם כאן, כמו במקרה של הגדלת העסק, סכומי ההלוואה וההחזרים עליה אינם מורגשים. פשוט מחסלים את המשכנתא הקודמת ונוטלים משכנתא גדולה יותר מיתרת המשכנתא שחוסלה. מאליו מובן שתהליך כזה יכול להתבצע רק אחרי שהמשכנתא כבר רצה מספר שנים.

חיסול חובות בקלות דרך מחזור משכנתא

רבים מקרב בעלי הנכסים המבקשים לבצע מחזור והגדלת משכנתא קיימת, עושים זאת במטרה לחסל חובות קיימים. במקרים אחרים, הגדלת המשכנתא נועדה ליישוב תביעות העומדות כנגד בעלי הנכס בהוצאה לפועל.

הבעיה היא, שדווקא במקרים שבהם הלקוח זקוק יותר מכל להלוואה, קורה לא אחת שהבנקים מסרבים לבקשת מחזור המשכנתא. מבחינתם, לווה שיש לו חובות או יש כנגדו תיקי הוצאה לפועל פתוחים, מהווה סיכון גבוה הרבה יותר ממה שהם מוכנים לקחת על עצמם. למען ההגינות ניתן לומר, שלבנקים גם אין ממש יכולת החלטה עצמאית בנדון. בנק ישראל מחליט עבורם, ומונע מהם אפילו את האופציה למחזור המשכנתא, במקרים כאלה.

הברירה היחידה העומדת בפני הלקוחות מסורבי בנקים  במקרים מהסוג הזה, היא נטילת משכנתא חוץ בנקאית ניתו למצוא משכנתאות כאלה בתנאים טובים ובהתאמה לצרכים וליכולות של המלווים..

הליך מחזור משכנתא, הגדלת משכנתא

הליך מחזור והגדלת המשכנתא מורכב למעשה משני פעולות נפרדות, המבוצעות במקביל. הפעולה הראשונה הינה נטילת הלוואת משכנתא חדשה עבור הבית. הלוואת המשכנתא כאמור תהיה גדולה מיתרת המשכנתא הקיימת על הבית. כך, כשהליך המחזור והגדלת המשכנתא יסתיים, ייוותר בידי בעלי הנכס סכום כסף שיספיק להם לפתיחת העסק, כיסוי החובות או ביצוע השיפוצים בבית.

זה המקום לציין שחיסול המשכנתא הקיימת כרוך במרבית המקרים בתשלום קנס עבור היציאה המוקדמת מהמשכנתא. עם זאת, העלות של נטילת הלוואה אחרת מכל סוג שהוא, גבוהה הרבה יותר מהקנס. הריביות הגבוהות של הלוואות שאינן משכנתא, ההצמדה ופרישת התשלומים לטווח קצר יחסית, עלולים להזיק לתקציב המשפחתי ולא להקל עליו. מחזור משכנתא מאפשר לשמור על הוצאה חודשית קבועה, ויחד עם זאת להשאיר סכום כסף נכבד בידי הלווים.

הפעולה השנייה הינה חיסול המשכנתא הקיימת. חיסול המשכנתא מאפשר גם הסרת הערת האזהרה בטאבו לטובת הגוף הפיננסי שהעניק את המשכנתא המקורית. במקומה, נרשמת הערת אזהרה חדשה לטובת המלווה הנוכחי.

שני התהליכים – חיסול המשכנתא ונטילת המשכנתא החדשה, צריכים להתבצע במקביל. זאת תוך סנכרון מלא של הפעולות. כל הסתבכות או ביצוע לא מקצועי של הפעולות, עלול לגרום נזק לא קטן למלווים וללווים כאחד.

היועצים המקצועיים של המקור למשכנתא אופטימלית מתמחים בביצוע מחזור והגדלת משכנתאות. הם ימצאו עבור הלווים את הגוף הפיננסי המתאים ביותר, שיעניק להם משכנתא חדשה. במקביל, הם מסייעים לבעלי הנכס בחיסול המשכנתא הקיימת. בנוסף למחזור משכנתאות, מתמחים המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית גם בתחום הרחב והמורכב של משכנתאות והלוואות עבור מסורבי בנקים.

מחזור משכנתא, נטילת משכנתא חדשה

כבר הוזכרה לעיל העובדה שהבנקים אינם מעוניינים ואינם מורשים לבצע מחזור משכנתא עבור מי שיש כנגדם תיקים פתחים בהוצאה לפועל. גם לקוחות שיש להם עבר פיננסי בעייתי, עלולים להיתקל בסירוב. לפיכך, הפתרון הוא בדרך כלל פנייה לגופים פיננסיים חוץ בנקאיים, לביצוע תהליך המחזור והגדלת המשכנתא.

BDI לא תקין
בי די אי שלילי
ללא הון עצמי
משכנתא הפוכה
משכורת נמוכה של בני הזוג
הכנסות נמוכות
הוצל"פ
הוצאה לפועל
מוגבלים בחשבון בבנק
מוגבלים בחשבון
המחאות חוזרות
שקים שחזרו

מדובר בחברות ביטוח, קרנות פנסיה והשתלמות וגופים אחרים. הגופים הללו מגלגלים סכומי כסף גדולים, ומחפשים דרכים חדשות להשקיע את הכסף ולהרוויח. מתן משכנתאות הינו תחום רווחי, כאשר הסיכונים שבצידו הם נמוכים מאד . זאת, כיוון שתמורת המשכנתא שהם מעניקים הם מקבלים ערבות מוצקה בדמות נכס נדל"ן.

המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית מכירים את הגופים השונים היטב. הם מסייעים לבעלי נכסים המעוניינים בכך לבחור את הגוף המתאים ביותר שיעניק להם משכנתא חדשה. זאת, בהתאמה מלאה ליכולות, לצרכים ולדרישות מיוחדות, אם ישנן, של בעלי הנכס.

צרו קשר עוד היום והיועצים המקצועיים של המקור למשכנתא אופטימלית יחזרו אליכם בהקדם. הם וילוו אתכם לאורך כל הדרך, עד להשלמת התהליך המורכב של המחזור ונטילת משכנתא חדשה.. הם יגלו הבנה ואמפתיה אבל יותר מכל – מעשיות, ויהפכו כל אבן על מנת למצוא את הפתרון הטוב ביותר עבורכם. זאת, לצורך מחזור משכנתא קיימת תוך נטילת הלוואה נוספת למשכנתא לכל מטרה.