לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
השלמת משכנתא מקרן השתלמות מתבצעת באמצעות הלוואה שהערבות כנגדה הם הסכומים שהצטברו בקרן השתלמות פעילה. אילו יתרונות גלומים בנטילת הלוואת משכנתא מקרן השתלמות? אילו אופציות נוספות קיימות להגדלת הון עצמי לקבלת משכנתא חוץ בנקאית או משכנתא בנקאית?
הלוואת משכנתא מקרן פנסיה משמשת לביצוע השלמת משכנתא לרכישת דירה. סכומי הלוואת משכנתא מקרן פנסיה תלויים בסכום הקרן השלמת הון לבית,
מתי מסורבי בנקים למשכנתא מנועים מלקבל משכנתא בנקאית? האם סירוב משכנתא בבנק הוא סופי? באילו מקרים מסורבי משכנתא בבנקים עשויים לקבל משכנתא בנקאית למרות הסירוב? היכן וכיצד בכל זאת יכולים מסורבי בנקים למשכנתא להשיג משכנתא אופטימלית לדירה?
השלמת משכנתא קיימת, הרחבת משכנתא, השלמת משכנתא לכל מטרה דרך מחזור משכנתא, משכנתא משלימה וגיוס הלוואה לכל מטרה, השלמת משכנתא לבעלי משכנתאות לשיפוץ בית, השלמה למשכנתא לאירוע משפחתי, השלמת משכנתא לצורך סילוק חובות ולימודי תואר אקדמי, הלוואת משכנתא משלימה לסיוע לילדים ברכישת דירה

ייעוץ משכנתא מקצועי אופטימלי

בשנים האחרונות עלו מחירי הדירות בעשרות אחוזים. בנוסף ואולי בעקבות העליות כאמור, הוקשחו הנחיות בנק ישראל בכל הנוגע לרכישת דירות חדשות. במקביל, עלה מספר מחפשי הדירה הפונים לקבלת ייעוץ משכנתא. מה הסיבות לעלייה במספר הפונים לקבלת ייעוץ משכנתא? מה התועלת שניתן להפיק מהעזרה של יועץ משכנתאות מומחה? היכן ניתן לקבל ייעוץ משכנתא יעיל, איכותי ומקצועי? התשובות לשאלות הללו – במאמר שלפניכם

יועצי המשכנתאות והיועצים הפיננסיים של המקור למשכנתא אופטימלית נמנים עם הטובים והיעילים בתחום. אם יש לכם עניין בנטילת משכנתא חדשה לרכישת בית או במכירת דירה קיימת ורכישת דירה חדשה, זה המקום עבורכם. היועצים הפיננסיים של המקור למשכנתא אופטימית יסייעו לכם מרגע הפנייה ועד להשלמת עסקת הרכישה.

הייעוץ כולל מציאת המשכנתא הטובה והמתאימה ביותר עבורכם. בנוסף, ניתן להסתייע ביועצים שלנו בנושאים נוספים: גיבוש מסלולי משכנתא בהתאמה אישית, ומציאת פתרונות במקרים שונים: הון עצמי נמוך, משכנתא עם הכנסות קטנות ובכל מקרה שבו מתעוררים קשיים בדרך למשכנתא. כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות האתר, או בטלפון בשעות העבודה הרגילות. יועץ או יועצת משכנתאות מטעמנו יצרו אתכם קשר בהקדם להמשך התהליך.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

ייעוץ משכנתא לרכישת בית חדש

כאמור, העלייה במחירי הדירות והקשחת תנאי המשכנתאות על ידי בנק ישראל, גרמו לעלייה חדה במספר הפונים לקבלת ייעוץ משכנתאות. מהנתונים הסטטיסטיים המתפרסמים מעת לעת, עולה שכמעט 40% ממי שרכשו דירות חדשות בשנים האחרונות, הסתייעו בשירותיהם של יועצי משכנתאות בשלב כזה או אחר בתהליך הרכישה. 13% מכלל הרוכשים בחרו לבצע את הליך הרכישה בשלמותו באמצעות יועצי משכנתאות. בשנת 2015 היה מספר העסקאות הללו יותר מחמישה עשר אלף (15,000) ובשנה שלאחריה היה מספר העסקאות קטן מעט יותר.

ייעוץ משכנתא ושיפור תנאי ההלוואה

הגורם החשוב והמשמעותי ביותר שהביא לעלייה בדרישה לשירותי ייעוץ משכנתא, הוא הצורך והרצון לשפר את תנאי המשכנתא ולהוריד ככל האפשר את עלות העסקה. הורדת עלות הרכישה כוללת הן משא ומתן על מחיר הנכס והן בחירת תמהיל משכנתא שייטיב עם הלווים. היועצים הפיננסיים של המקור למשכנתא אופטימלית אמונים על מציאת הגורם המתאים שיעניק את ההלוואה הנדרשת. בנוסף, אמונים יועצי המשכנתאות על מניעת הוצאות מיותרות בדרך לעסקה המיוחלת.

גובה משכנתא, הון עצמי ורכישת דירה

סיבה נוספת לפנייה לקבלת ייעוץ משכנתא, היא פתרון בעיות הקשורות לגובה המשכנתא או להון העצמי של הרוכשים הפוטנציאלים. הנחיות בנק ישראל קובעות שההון העצמי לרכישת בית חדש לא יהיה נמוך יותר מאשר 25% ממחיר הנכס. העלייה במחירי הדיור הפכה את השגת ההון העצמי לכמעט בלתי אפשרית. יועץ משכנתאות איכותי יעשה הכל במטרה למצוא פתרון הולם שיאפשר רכישת הבית החדש, תוך התחשבות במגבלות ההון של הרוכשים.

באשר לגובה המשכנתא – הנחיות בנק ישראל קובעות מגבלה על גובה ההחזר ביחס להכנסה של הרוכשים. על פי ההנחיות, ההחזר החודשי של משכנתא לא יעלה על 50% מהכנסתם החודשית נטו של הרוכשים. ההנחיה הזאת נועדה למנוע קריסה כלכלית של משפחות שלמות בעקבות עסקה בעייתית. ואולם התוצאה של ההנחיה הזאת הינה מגבלה נוספת על גובה המשכנתא – באמצעות הגבלת גובה ההחזר. גם במקרים הללו, ייעוץ משכנתא איכותי אמור למצוא פתרונות טובים למצב.

ייעוץ משכנתא ללקוחות עם בעיות פיננסיות

ייעוץ משכנתא איכותי נועד להתגבר על קשיים הניצבים בפני מבקשי משכנתא שיש להם בעיות בחשבון הבנק. עם הבעיות הללו ניתן למנות בעיות מינוריות, כגון הכנסה נמוכה או התחייבויות לטווח ארוך המעיקות על חשבון הבנק. בנוסף, ניתן למנות ביניהן גם בעיות חמורות יותר – עיקול בחשבון הבנק כתוצאה מחובות שלא שולמו, עיקולים עקב הוצאה לפועל, משכנתא למוגבלים לשעבר בבנק או משכנתא לאחר פשיטת רגל. במקרים מהסוג הזה ייעוץ משכנתאות הוא כמעט מחויב המציאות.

מיחזור משכנתא קיימת
מחזור משכנתא
נטילת משכנתא הפוכה
משכנתא הפוכה
משכנתא לקניית בית חדש
משכנתא חדשה
משכנתא משלימה
השלמה למשכנתא
גיוס משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית
נטילת משכנתא למסורבים בבנקים
משכנתא למסורבים

ייעוץ משכנתא – יתרונות ותועלת

ייעוץ משכנתא עשוי להביא תועלת רבה, שלא לדבר על חיסכון ניכר בהוצאות. להלן מספר אמות מידה המעידות על התועלת האפשרית:

בדיקה וניתוח של העסקה הנרקמת

לעיתים מזומנות, עסקה שנרקמת בין הרוכש למוכר, עלולה לגרום נזקים לא קטנים לאחד הצדדים. במקרים אחרים, נדירים אמנם, עלול להיגרם נזק לשני הצדדים. בדיקה וניתוח מקצועי של העסקה עשוי לגלות כשלים שעלולים להזיק. יועצי המשכנתאות של הבנקים או של גופים המעניקים משכנתא חוץ בנקאית, מייצגים את הגופים הללו בצורה הטובה ביותר.

מנגד, כלל לא בטוח שאותם יועצים יכולים להעניק ייעוץ משכנתא איכותי ופתרונות משכנתא טובים. מדובר בבעיות שעלולות להתגלות בגובה של ריבית משכנתא, תמהיל המשכנתא, פרישת התשלומים ועוד. ייעוץ משכנתא איכותי אמור להתוות את הדרך הנכונה והטובה ביותר עבור מי ששכר את שירותיו של היועץ.

ניהול משא ומתן מול נותני המשכנתא

ניהול המשא ומתן עלול להיות ארוך ומתיש ויחד עם זאת לא להביא לתוצאות המקוות. יועץ משכנתא איכותי ינהל את המשא ומתן בשם הלקוחות שלו תוך פירוק המוקשים ועקיפת המכשולים בדרך לבית החדש.. 

ניהול משא ומתן על ידי יועץ המשכנתא עשוי לחסוך, לפיכך, סכומי כסף גדולים. זאת, הן בכל מה שנוגע לעמלות והן  בנושא תמהיל המשכנתא, פרישת התשלומים, ריביות והצמדה ועוד.

בנוסף לאמור לעיל, ותוך תיאום מראש עם היועץ, ניתן במקרים רבים גם להיעזר בו לביצוע פעולות שונות הקשורות במשכנתא והגוזלות זמן. מדובר לרוב בכל מיני מטלות ביורוקראטיות הדורשות ויתור על יום עבודה מצד אחד ומצד שני –  עמידה בתורים ארוכים ובלתי נגמרים.

זה המקום לציין שבמקרים רבים, היועץ הפיננסי מנהל משא ומתן עם הלקוח תוך הסתייעות בידע וביכולות המיוחדות שלו. לא אחת קורב שהיועץ מצליח להוריד את מחיר הדירה או נכס הנדל"ן המבוקש.

המקור למשכנתא אופטימלית בשבילך

יועצי המשכנתאות והיועצים הפיננסים של המקור למשכנתא אופטימלית מסייעים ללקוחות המעוניינים בכך להשיג משכנתא אופטימלית בהתאמה מוחלטת לצרכים וליכולות של הלקוחות. אם אתם מתעתדים לרכוש דירה חדשה ואם לא ברורה לכם הדרך הנכונה להתנהלות – זה המקום עבורכם.

כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות האתר, או באמצעות הטלפון  בשעות העבודה המקובלות. יועץ או יועצת משכנתאות מטעמנו ייצרו אתכם קשר ויבדקו ביחד אתכם את תנאי ההלוואה המוצעת מצד אחד ואת היתרונות והחסרונות עבורכם. בנוסף, הם יבדקו את המסמכים המצויים ברשותכם ויצביעו על המסמכים החסרים או מסמכים שעשויים לסייע בדרך למשכנתא.

המקור למשכנתא אופטימלית פועל בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה גבוהים. כדאי ליצור קשר כעת – והתוצאות לא יאחרו לבוא.