לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע, הלוואות חוץ בנקאיות בהוראת קבע, בדיקה לפני הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבעת
הלוואה חוץ בנקאית בצ'קים, הלוואות חוץ בנקאיות בצ'קים, כדאיות הלוואה חוץ בנקאית אופטימלית בצ'קים, יתרונות הלוואה חוץ בנקאית בצ'קים, הלוואה חוץ בנקאית בצ'קים למען חילוץ פיננסי
הלוואה חוץ בנקאית דרך כרטיס אשראי, הלוואה חוץ בנקאית דרך חברות אשראי, הלוואה חוץ בנקאית עד 60 אלף ש"ח, הלוואה חוץ בנקאית לסטודנטים, הלוואה לרכישת רכב חדש
הלוואות חוץ בנקאיות למוגבלים כנגד נדל"ן, הלוואות למוגבלים כנגד נכסים, הלוואת משכנתא אופטימלית למוגבלים כנגד נכס נדל"ן, אשראי חוץ בנקאי למוגבלים בבנק כנגד נכס נדל"ן, ריבית הלוואה למוגבלים, הלוואה חוץ בנקאית אופטימלית למוגבלים עם ננס נדל"ן, הלוואה למוגבלים ללא ערבים כנגד נכסים, משכנתא אופטימלית חוץ בנקאית כנגד בטחונות נדל"ניים
הלוואות חוץ בנקאיות באישור משרד האוצר, חוק הלוואות חוץ בנקאיות, הלוואות חוץ בנקאיות מגופים מורשים, כדאיות הלוואות חוץ בנקאיות,

הלוואות למסורבי בנקים

הלוואות למסורבים בבנקים נועדו לסייע לקוחות שהבנקים מסרבים להעניק להם הלוואה. מהן הסיבות שבגללן עלול מבקש הלוואה להיתקל בסירוב מצד הבנק? מה בין הלוואות בנקאיות לבין הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים? אילו גופים פיננסיים מציעים הלוואות חוץ בנקאיות כאלה? בשורות הבאות נשיב בהרחבה לשאלות הללו.

היועצים הפיננסיים המיומנים של המקור למשכנתאות והלוואות מסייעים למעוניינים בכך בהשגת ההלוואה העסקית המתאימה להם ביותר. אם לעסק שלך נחוצה הלוואה עסקית לכל מטרה ואם מתעוררים קשיים בגיוס הלוואות לעסקים באמצעות הבנק, זה המקום עבורך. ניתן ליצור קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. יועצת פיננסית מוכשרת ומיומנת או יועץ פיננסי איכותי, יחזרו אליכם בהקדם להמשך התהליך. המקצוענים שלנו ילוו אתך לאורך כל הדרך עד להשגת ההלוואה והעברה שלה לחשבון הבנק.

המקצוענים של המקור למשכנתאות והלוואות לעסקים פועלים בכל רחבי הארץ באחוזי הצלחה גבוהים מאד בגיוס הלוואות משכנתא לעסקים, משכנתאות ואשראי עסקי. כדאי ליצור קשר כעת ולהצטרף להצלחה.

לקריאה נוספת

 

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הלוואה למסורבים בבנק

אם קיבלתם סירוב בבנק לקבלת הלוואה, הדבר עלול להעיד על בעיה. הסיבה לקביעה הזאת פשוטה – המטרה המרכזית של הבנקים הינה הלוואת כספים ללקוחות ויצירת רווחים מהריביות. יחד עם זאת, לקוח יקבל הלוואה רק לאחר בדיקה שיבצע הבנק. הבדיקה נועדה לוודא בצורה הטובה ביותר האפשרית שהלווה יחזיר את ההלוואה שנטל – בתוספת הריבית, ההצמדה וכל שאר העלויות. הבדיקה בוחנת את מצבו הפיננסי של הלווה ואת האובליגו שלו – סיכום ההתחייבויות שלו לספקים, כנגד החוב של לקוחות כלפיו.

שיקולים של הבנק לפני מתן הלוואה

כאמור, הבנק מלווה כספים ללקוחות ברמות שונות של סיכון. לעומת זאת, אם הסיכון במתן ההלוואה הוא גבוה מדיי, הבנק עלול לפעול אחרת. לפני שהבנק מודיע על סירוב להעניק הלוואה, הוא ינסה לשקלל את הסיכונים כנגד הסיכויים ולשקף אותם בתנאי ההלוואה. העניין פשוט – ככל שהלקוח "מסוכן" יותר, כך גם תנאי ההלוואה יהיו טובים פחות. ישנן מספר דרכים שבהן הבנק מתרגם לכסף את הסיכונים שהוא נוטל על עצמו:

ריבית על ההלוואה

לפני שהבנק פוסל בקשה להלוואה וגורם לך לפנות לקבלת הלוואות חוץ בנקאיות, יעשו הממונים על הנושא מטעמו את כל המאמצים להיענות ללווה – אבל בתנאים הנוחים לבנק. אחד הדברים המשקפים יותר מכל את הסיכון שהבנק לוקח על עצמו הוא גובה הריבית. ריבית נמוכה פירושה בעצם סיכון נמוך. ריבית הלוואות לעסקים, כשהיא גבוהה, משקפת סיכון גבוה. עם זאת, הבנק עדיין מוכן להעניק את ההלוואה למרות הסיכונים הכרוכים בה.

אורך חיי ההלוואה

אורך חיי ההלוואה הוא מספר ההחזרים החודשיים שלה. לרוב, אם מדובר בלווה בעייתי, הבנק עלול להגביל את אורך חיי ההלוואה. לרוב, הלוואות בסכומים גבוהים יחסית מתפרסות על פני חמש שנים, שהם 60 חודשים. בזמן הזה ייגבו מחשבונו של הלקוח סכומי ההחזר של ההלוואה. אם הלקוח נחשב בעייתי, הבנק עלול לקצר את חיי ההלוואה ולפרוס אותה להרבה פחות תשלומים ממה שנוטל ההלוואה בקש מלכתחילה.

ערבויות כנגד ההלוואה

בחלק ניכר מהמקרים מחתימים הבנקים את הלווים על ערבויות כנגד ההלוואה שהם נוטלים. סוג אחד של ערבויות הן ערבויות פיננסיות: תכניות חיסכון, פיקדונות שקליים או אחרים. בנוסף, ניתן להעמיד כערבות להלוואה כספים שעומדים, או יעמדו בעתיד הנראה לעין, לרשות הלווה. דוגמה טובה לכספים כאלה היא קרן השתלמות שצברה כמה עשרות אלפי שקלים ומשמשת בערבות להלוואה.

ככל שהלווה הוא פחות איכותי, אחוזי ההלוואה המגובים בערבויות יהיו גבוהים יותר.

דירת המגורים כערבות כנגד ההלוואה

בחלק מהמקרים, ובהתקיים התנאים המתאימים, עשוי הבנק להפוך את דירת המגורים של הלווה לערבות כנגד ההלוואה. אם יש ברשותכם דירת מגורים שאין עליה משכנתא, או שהמשכנתא עבורה ממש קטנה, עשוי הבנק להסכים לקבל אותה כערבות כנגד ההלוואה. עם זאת, חשוב לציין שהבנקים אינם ממהרים לממש את האופציה הזאת, בעיקר כאשר מדובר במתן הלוואות לעסקים.

הסיבה לכך היא שכל כמה שהערבות הזאת היא כביכול בטוחה, הבנק עלול להיתקל בבעיות במימוש הזכויות שלו. לדוגמא – החוק איננו מאפשר לפנות דיירים מדירת המגורים שלהם. ואם כבר הדבר מתאפשר, הוא לוקח זמן כה רב שהוא פשוט לא משתלם. לעומת זאת, אם הנדל"ן הממושכן איננו דירת המגורים של הלווה, המצב פשוט הרבה יותר.

בדיקת ההכנסות השוטפות של הלווה

הדבר החשוב ביותר מבחינת הבנק הן ההכנסות התקופתיות של הלווה – בדרך כלל משכורת הכנסה מעסק פעיל או הכנסה קבועה אחרת. הכנסה שוטפת מעניקה לבנק מידה רבה של סבירות שההלוואה בתוספת הריביות והעמלות למיניהן, תוחזר במלואה. העדר הכנסה שוטפת או לחילופין הכנסה נמוכה, מחייבים נטילת ערבויות כפי שכבר צוין לעיל. לפעמים, גם הערבויות אינן מספקות והבנק פשוט מסרב להעניק הלוואה למי שההכנסה החודשית שלו בעייתית.

זה המקום להזכיר, כי הכנסות מקצבת ביטוח לאומי אינן יכולות ואינן משמשות כבטוחה להחזר ההלוואה. נתמכי סעד או ביטוח לאומי אינם החשבים לקוחות איכותיים. בדרך כלל, בקשה הל לקוח כזה להלוואה תידחה על הסף, בהעדר ערבויות מתאימות.

צ'קים חוזרים והגבלה בחשבון

לקוחות שפיזרו המחאות מבלי שיהיה להן כיסוי בבנק, עלולים למצוא את עצמם במצב מביך. אם חזרו עשרה שיקים בתוך תקופה קצובה, בעלי החשבון שממנו חזרו הצ'קים יהפכו ללקוחות מוגבלים בבנק. כיון שכך, הבנק איננו יכול, מבחינה חוקית, להעניק להם הלוואה. גם בנקים אחרים לא יעשו כן. זאת, כיון שהמידע על המוגבלות של לקוח עוברת בין הבנקים. כיון שמבחינה חוקית הם מנועים מלהעניק הלוואות למגבלים בבנק, הגשת בקשת הלוואה למוגבלים בבנק היא מיותרת. האפשרות היחידה במקרים הללו היא הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים בחשבון הבנק.

חריגה קבועה ממסגרת האשראי

מבקשי הלוואה החורגים באופן קבוע ממסגרת האשראי הבנקאית שלהם, עלולים להיתקל בסירוב מוחלט לכל בקשה שלהם להלוואה. לקוחות החורגים ממסגרת האשראי נחשבים קטגורית ללקוחות בעייתיים.

כאמור, הענקת הלוואות היא מקור הפרנסה של הבנק. עם זאת, אם הבנק לא יוכל להבטיח לעצמו במידה רבה של ודאות שכספו יוחזר, הוא יימנע מהענקת הלוואה. במקרה כזה, נטילת הלוואה למסורבים בבנק באמצעות גוף או חברה חוץ בנקאית עשוי להיות הפתרון היחיד האפשרי. אם קבלתם סירוב מהבנק להלוואה, כדאי להסתייע בשירותיהם הטובים של היועצים הפיננסיים של המקור למשכנתאות והלוואות. המומחים שלנו יסייעו לך למצוא את ההלוואה הטובה ביותר, בתנאים הטובים ביותר האפשריים עבורך.

הלוואה למסורבים בבנקים – שיקולים בעד ונגד

על פניו, נטילת הלוואה היא הדרך הנכונה ביותר להתמודד עם בעיות פיננסיות, הן בעסק והן בחיים האישיים. אבל האמת העירומה הפוכה לגמרי: נטילת הלוואה למסורבי בנקים עלולה לסבך את הלווים ולא ממש לסייע. בהקשר הזה חשוב לציין כי חברות וגופים המעניקים הלוואות חוץ בנקאיות הם הרבה פחות סבלניים מהבנקים ועלולים להפעיל לחצים כבדים על הלווה אם לא עמד בתשלומים. אין מדובר, בדרך כלל, בפעולות גבייה אגרסיביות או לא חוקיות. עם זאת, שלל מכתבים מעורכי דין ועיקולים בחשבון הבנק של העסק או בחשבון הפרטי, עלולים גם כן להקשות במידה רבה על התנהלות עסקית או אישית תקינה.

BDI לא תקין
בי די אי שלילי
ללא הון עצמי
משכנתא הפוכה
משכורת נמוכה של בני הזוג
הכנסות נמוכות
הוצל"פ
הוצאה לפועל
מוגבלים בחשבון בבנק
מוגבלים בחשבון
המחאות חוזרות
שקים שחזרו

בהמשך לאמור לעיל – לפני נטילת הלוואה, כדאי לשאול את עצמך את השאלות הבאות:

מטרת ההלוואה

אם המטרה של ההלוואה היא כיסוי הוצאות שוטפות, הרי שנטילת הלוואה למסורבים בבנקים למטרה הזאת היא מעשה שטותי לחלוטין. אם ההוצאות השוטפות עולות על ההכנסות, הרי שבתוך כמה חודשים מרגע נטילת ההלוואה המצב יחזור לקדמותו. יתרה מכך, מעבר להוצאות השוטפות ירבוץ על הלווים גם תשלום החזרי ההלוואה. גם אם ההחזרים הללו יהיו נמוכים, הם עדיין יעמיסו עוד מעמסה כספית על ההכנסות, שהן קטנות ממילא. במקרה הזה, כדאי לשקול התייעצות עם מומחה, במטרה להפחית את ההוצאות ולאזן את התקציב המשפחתי.

לעומת זאת, אם מטרת ההלוואה הינה הוצאה חד פעמית, הרי שנטילת הלוואה כזאת מהווה אכן פתרון נאות. הוצאות חד פעמיות עשויות להיות שיפוצים בבית, תשלום שכר לימוד לילדים במוסד להשכלה גבוהה או רכישת מכשיר או פריט איכותי. במקרה הזה המטרה מוגבלת, איננה חוזרת על עצמה ועם גמר התשלומים תיעלם גם ההוצאה העודפת. 

סכום ההלוואה

ההחזרים על ההלוואה נגזרים בדרך כלל מגובה סכום ההלוואה. ככל שהסכום גבוה יותר, כך גם ההחזר החודשי גבוה יותר. התוצאה – ההכנסה הפנויה לאחר ההחזר היא קטנה יותר, ותישאר כך לפרק זמן ארוך למדיי. האמור לעיל מחזק את האמור לעיל – כלומר שאם ההלוואה נלקחה לצורך רכישה חד פעמית של ריהוט או שיפוצים, יש בה יותר הגיון. עם זאת, גם כאן אתם חייבים לחשוב לא רק על הרכישה המיידית, אלא על כך שאת ההלוואה תצטרכו להחזיר, וזה עלול להיות לא קל.

גובה ההחזר ביחס להכנסה החודשית

זהו המשך לסעיף הקודם ומטרתו להדגיש עוד יותר את החשיבות של חשיבה נכונה. אפשר וצריך לשפר את איכות החיים. עם זאת, השיפור חייב להתבסס על חישוב הגיוני. לא ייתכן שמשפחה בת 5 נפשות שלאחר כל ההוצאות נשארה לה הכנסה פנויה של 4,000 ₪, תיקח הלוואה שההחזר עליה הוא 1,000 ₪. כמעט בטוח שהמשפחה הזאת תגלוש מהר מאד ליתרה שלילית קבועה בבנק (מינוס) ותיתקל בתוך כמה חודשים בבעיות קשות בהתנהלות מול הבנק.

הכנסה או סכום כסף עתידי צפוי

אם מי שנוטל הלוואה יודע שבטווח הנראה לעין הוא יקבל סכום כסף נכבד, נטילת הלוואה היא הגיונית. סכומים כאלה יכולים להגיע מתכנית חיסכון שמועד הפירעון שלה קרוב, או מקרן השתלמות שתיפתח בקרוב. כמו כן, אם יש למשפחה נכס כל שהוא שנמצא בהליכי מכירה, גם אז נטילת הלוואה היא הגיונית. במקרה הזה מדובר למעשה בהלוואת גישור, שתיסגר בתוך זמן קצר.

השיקולים שצוינו לעיל בעד או נגד נטילת הלוואה למסורבי הבנקים, הם חלקיים בלבד. אבל המכנה המשותף הוא ברור – או שההכנסה החודשית עומדת לעלות, או שיש סכום כסף גדול שצפוי להיכנס או שהחזר ההלוואה החודשי איננו מעיק יתר על המידה על התקציב החודשי. אם אף אחד מהשיקולים הללו איננו מתקיים – נטילת הלוואה למסורבי בנקים טומנת בחובה סיכון שלא ממש כדאי לקחת.

מתי לא כדאי לקחת הלוואה למסורבי בנקים

קבלת סירוב בבנק לבקשה שלך להלוואה חייבת להיות תמרור שיסמן לך את המשך הדרך. כאמור, הדבר שהבנקים מעוניינים לעשות הכי הרבה הוא… להלוות כסף. אם הבנק מסרב, כנראה שיש לו סיבה טובה לכך. לכן, לפני שאתם רצים לקחת הלוואה חוץ בנקאית, כדאי לעצור לרגע ולחשוב. להלן מספר מצבים שבהם הלוואה חוץ בנקאית (או אפילו הלוואה בנקאית, לצורך העניין), היא ממש מיותרת.

הגדלת הצריכה: הגדלת הצריכה השוטפת פירושה הגדלה של החובות, בלי שיהיה ממש מאיפה לכסות את ההפרש. אם לוקחים הלוואה רק כדי לעשות קניות, שאותם יהיה צורך לעשות שוב בחודש הבא, הרי שמדובר במשהו הזוי ומיותר לחלוטין. הלוואה צריך להחזיר, וההחזרים יעיקו עוד יותר על התקציב החודשי. לפני שלוקחים הלוואה כזאת, כדאי מאד לבדוק אפשרויות אחרות. בין השאר – תכנון טוב יותר של התקציב המשפחתי.

כיסוי מינוס בעקבות הגדלת צריכה: גם כאן, ישנה בעייתיות. הלוואה שנועדה לכסות יתרה שלילית, רק מגדילה את הבור התקציבי ולא ממש עוזרת לצאת ממנו. מה שנראה טוב בחודש או בחודשיים הראשונים לאחר נטילת ההלוואה, ייראה ממש לא טוב אחרי שישה או שבעה חודשים. מהר מאד נוצר תהליך שבו יהיה עליך לכסות הלוואה אחת באמצעות הלוואה אחרת. יש כאן אינרציה לא טובה, והמצב רק ילך וידרדר. יגיע הזמן שבו גם גופים חוץ בנקאיים לא יסכימו להעניק לך הלוואות. ואם יסכימו – הריביות ותנאי ההחזר יהיו ממש בלתי אפשריים.

הלוואה חוץ בנקאית, ייעוץ פיננסי והתחלה חדשה

כאשר המצב הופך לבעייתי, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא לפנות לקבלת ייעוץ פיננסי. הדבר נכון הן לבעלי עסקים והן לאנשים פרטיים שנקלעו למצוקה פיננסית. זאת, במטרה להכין תכנית חילוץ פיננסי מהמצב הבלתי אפשרי הקיים. אנשי המקצוע של המקור למשכנתאות והלוואות יסייעו לך בגיבוש תכנית שתסייע לך להיחלץ ממעגל הקסמים של נטילת הלוואה בעקבות סירוב בבנק, אי עמידה בתשלומים, גלישה למינוס גדול ונטילת הלוואה חדשה. התכנית כוללת, בדרך כלל, שלושה שלבים: זיהוי ההוצאות המיותרות והקטנת ההתחייבויות העתידיות, זיהוי האפשרויות לקבלת כספים ללא צורך בהחזר ורק לאחר מכן נטילת הלוואה חוץ בנקאית. נטילת ההלוואה תתבצע רק לאחר שברור שההחזרים החודשיים שלה לא יוציאו את התקציב המשפחתי שוב מאיזון.

זיהוי הוצאות מיותרות

לצורך כך יש למפות את כל ההוצאות החודשיות, הן הקבועות והן המשתנות, בעסק שלך. לאחר המיפוי יש לקבוע סדר עדיפויות ברור להוצאות: רכישת חומרי גלם, , תשלום משכורות ועמידה בתשלומים החודשיים הקבועים (חשמל, מים, ארנונה ותחזוקת העסק). לאחר מכן יש למפות את תשלומי הרשות – טלפון, אינטרנט, מנויים של הבעלים או המנהלים לעיתונים או למועדוני ספורט וכדומה. כאן כבר יש מקום לבחינת האפשרות לצמצם את ההוצאות החודשיות.

הניסיון מלמד שבדיקה יסודית של ההוצאות תגלה הוצאות שהן ממש מיותרות. לדוגמה – תכנית תשלומים עבור הטלפונים הסלולאריים בעסק. למרות שישנן כיום תכניות המאפשרות שיחות וגלישה בכמה עשרות שקלים למכשיר בלבד, ישנם לא מעט בעלי עסקים המשלמים עדיין מאות שקלים לחברות הסלולאר עבור כל מנוי מדי חודש. רענון התכנית עשוי לחסוך אלפי שקלים בחודש, בכפוף למספר הטלפונים שהעסק מחזיק עבור עובדים ומנהלים.

הוצאה מיותרת אחרת היא מנוי לטלפון קווי אחד או יותר, או סוג המנוי לאינטרנט. לעיתים קרובות, ההתחייבות מראש להוצאה מסוימת איננה משקפת את השימוש האמיתי במכשירים האמורים. מטבע הדברים, טלפונים קוויים משמשים יותר לקבלת שיחות, והדבר צריך לבוא לידי ביטוי בדמי המנוי החודשיים. התמקחות קצרה עם חברת הטלפון שלך תוזיל, קרוב לוודאי, את התשלום החודשי בכמה מאות או אפילו אלפי שקלים בחודש. גם חברות הכבלים לוקחות סכומים גדולים עבור המנוי. לעיתים מתברר שההוצאה הזאת כלל אינה נחוצה בעסק. ואם היא נחוצה, כמו למשל טלוויזיה בחדרי המתנה, הרי שניתן לחתוך בהוצאות. כל מה שצריך הוא להחליט, ולא לחשוש מהחלפת חברת הטלפון, האינטרנט או הכבלים בעסק.

עיתונים וכתבי עת: עוד הוצאה שבמצב הקיים היא מיותרת, הינה מנוי לכל מיני ירחונים, שבועונים עיתונים וכתבי עת. ראשית, כמעט הכל ניתן למצוא באינטרנט. שנית, ניתן לרכוש את כל אלה בצורה פרטנית ולא באמצעות מנוי. שלישית, הם סתם מעיקים על התקציב. רביעית, אם מדובר במגזין מקצועי בתחום ההתמחות של העסק, הרי הרצון של הבעלים להפיץ את כתב העת הוא לרוב גדול יותר מהרצון של בעלי העסק לצרוך אותו. כיון שכך, כתבי עת מקצועיים מופצים, לרוב, בחינם.

מנויים למועדוני ספורט וכושר: אם להודות על האמת, מרבית המנויים הללו הם מיותרים במרבית המקרים, או פשוט יקרים מדיי לכיסו של העסק. הרוב המכריע של המנויים למועדוני כושר וקאונטרי קלאב למיניהם אינם מנצלים את ההטבות שבעבורן הם משלמים. הדרך היותר חסכונית הינה להוסיף סכום מסים למשכורתם של המשתמשים הקבועים, בהשתתפות בדמי מנוי. הדבר יגדיל את הוצאות השכר, אבל יקטין משמעותית את ההוצאות על מנויים. 

קבלת כספים ללא צורך בהחזר

אחת הדרכים לסגור את המינוס בחשבון העסקי בבנק ולשפר את המצב הפיננסי, היא לזהות מקורות הכנסה שאינם דורשים החזרים חודשיים קבועים. דוגמה טובה אחת היא הלוואה מקרן השתלמות. אמנם הריביות לא ממש טובות, אבל מצד שני אין צורך בהחזר חודשי. ההלוואה נסגרת אוטומטית ביום השחרור של קרן ההשתלמות. בעל עסק קטן המצוי במשבר, יכול להשתמש בהלוואה כזאאת, בלי לחשוש לאבדן מוחלט של הסכום שנצבר בקרן.

במקרים מסוימים ניתן גם לקחת הלוואות מקרנות הפנסיה, אבל הלוואות כאלה כרוכות בהחזרים חודשיים קבועים. בנוסף, יש מגבלות שונות הן על סכומי ההלוואה והו על הגיל של הלווים ואורך חיי ההלוואה. כדאי לברר באופן פרטני את תנאי ההלוואות מקרנות הפנסיה, ולשקלל אותם כנגד התועלת שהלוואות כאלה מביאות לעסק. חשוב לציין כאן שמבחינת בעל העסק מדובר בהזרמת הון עצמי נוסף לעסק, פשוטו כמשמעו.

הפסקת הפקדות לפיקדונות וחסכונות: דרך נוספת לאיזון התקציב המשפחתי היא הפסקת הפקדות לכל מיני תכניות חיסכון או פיקדונות. ההסבר הוא פשוט: הריבית שהבנקים משלמים עבור הפיקדונות היא אפסית, פשוטו כמשמעו – 0% לשנה. גם הריבית על החסכונות איננה גבוהה ביותר ועומדת על אחוזים בודדים לשנה. לעומת אלה, הריבית על יתרת החובה נעה משישה אחוזים לשנה במקרה הטוב, ועד ליותר מעשרה אחוזים לשנה עבור לקוחות בעייתיים. מי שמאמין שכדאי להיכנס למינוס בשביל להפקיד לתכנית חיסכון – שוגה, ובגדול. עם זאת, אסור להבין את האמור לעיל שלא כהלכה. ברגע שיוצאים מהפלונטר, כדאי לבעלי העסק להתחיל לחסוך במהירות האפשרית.

הלוואות למסורבים בתנאים טובים יותר!

כעת, לאחר שבוצעו הבדיקות והתקציב החודשי בדרך לאיזון, אפשר לשקול נטילת הלוואה מתאימה. לשם כך כדאי להיעזר בשירותים הטובים של המקור למשכנתא ולאשראי עסקי. הנציגים המקצועיים שלנו יעמדו לרשותך ויסייעו לך מרגע יצירת הקשר ועד לרגע שבו כספי ההלוואה נכנסים לחשבון. אנו נסייע לך בתחומים הבאים:

מציאת הלוואה חוץ בנקאית למסורבי בנקים בתנאים הטובים ביותר:

כמן בכל תחום, גם בין החברות החוץ בנקאיות קיימת תחרות. לפיכך כדאי לחקור ולבדוק – ואת החקירה והבדיקה יעשו הנציגים של המקור למשכנתאות ולהלוואות עבורך. חשוב להבין שהרקע של נוטלי ההלוואה הוא חשוב, וכל הלוואה תהיה מותאמת באופן פרטני ללווה.

פריסת החזרים נוחה: הפריסה כאמור צריכה להתאים לתקציב החודשי של הלווים. פריסה גדולה מדיי כרוכה בתשלומי ריבית והצמדה מיותרים. פריסה קצרה מדיי מגדילה שלא לצורך את התשלום החודשי ומכבידה על התקציב.

אפשרות לחיסול מוקדם של ההלוואה: ישנן חברות המציעות הלוואות שלא ניתן באמת להיחלץ מהן. ואם כן – מחיר ההיחלצות הוא גבוה. לפיכך, קיומה של האפשרות להחזר מוקדם של ההלוואה הוא תנאי חשוב בדרך אליה.

בדיקת אפשרות לביצוע מחזור משכנתא: מחזור משכנתא עבור נכס השייך לעסק או לבעליו, מאפשר לפרוש את החזרי ההלוואה על פני מספר גדול של תשלומים ולהפחית מאד את גובה ההחזרים החודשיים. בנוסף, הסכומים שניתן להשיג בדרך הזאת הם גבוהים יחסית ועשויים להתאים גם לעסקים בינוניים.

אם העסק שלך שקוע בבעיות פיננסיות ואם הבנק מסרב לסייע לך באמצעות הלוואה, הגעת למקום הנכון. כדאי ליצור קשר כבר כעת ויועצת פיננסית מקצועית ומיומנת, או יועץ מקצועי איכותי של המקור למשכנתאות ולאשראי עסקי יצרו אתך קשר בהקדם. אנו נלווה אותך לאורך כל הדרך, החל מרגע ההתקשרות ועד לחיסול הבעיה הפיננסית. המקצוענים של המקור למשכנתאות והלוואות לעסקים פועלים בכל הארץ, באחוזי הצלחה מרשימים בגיוס הלוואות ומשכנתאות לעסקים.

ניתן ליצור איתנו קשר כבר כעת באמצעות טופס יצירת הקשר באתר. לחילופין, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות. כדאי ליצור קשר כבר כעת, ולעשות צעד ראשון לקראת היחלצות מהמצב הפיננסי הבעייתי.