לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
מהו מחזור משכנתא אופטימלית ומה היתרונות שלו? למי כדאי לבצע מיחזור משכנתא? מהי ריבית משכנתא חוץ בנקאית אופטימלית? אילו גופים מבצעים מחזור משכנתא עבור מסורבי משכנתא בבנק?
הלוואת משכנתא אופטימלית לנדל"ן, משכנתא משלימה אופטימלית, מהי הלוואת משכנתא אופטימלית, הלוואה משלימה למשכנתא מקרן השתלמות, הלוואת משכנתא מקרן פנסיה, הלוואה חוץ בנקאיות משלימה למשכנתא, הלוואת משכנתא אופטימלית משלימה כנגד משכון נכס נדל"ן
מחזור והגדלת משכנתא הוא הליך שבו מחוסלת המשכנתא הקיימת, ומנגד נוטלים בעלי הנכס הלוואת משכנתא בסכום גבוה יותר מזה ששולם. מתי מחזור משכנתא ויחד עם הגדלת משכנתא כדאים? כיצד מתבצע הליך מחזור והגדלת המשכנתא בפועל? אילו גופים מאפשרים ביצוע הליך מחזור משכנתא עם ההגדלה של משכנתא בצורה הטובה ביותר?
הלוואה חוץ בנקאית למשכנתא, הלוואת משכנתא חוץ בנקאית לבעלי דירות ונכסי נדל"ן עם בי די אי שלילי, הלוואה למשכנתא דרך הו"ק בבנק. הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים - מתאים גם לבעלי חשבונות מוגבלים בצ'קים , הלוואות חוץ בנקאיות למשכנתא עם הוצל"פ

הרחבת משכנתא קיימת

הרחבת משכנתא מסייעת לבעלי דירות המעוניינים בכך, להשיג סכום כסף נוסף. זאת, בלא תוספת משמעותית להוצאה החודשית. מהי הרחבת משכנתא? מה היתרונות של הגדלת משכנתא חוץ בנקאית על פני נטילת הלוואה בנקאית או הלוואה חוץ בנקאית רגילה? כיצד מתבצעת הרחבת המשכנתא? אילו גופים פיננסיים מסייעים בביצוע השלמת הלוואה למשכנתא? בשורות הבאות נביא תשובות לשאלות הללו, בצורה ברורה ומפורטת.

היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור למשכנתא אופטימלית מסייעים לבעלי נכסי נדל"ן המעוניינים בכך, בביצוע הרחבת משכנתא ובגיוס הלוואות חוץ בנקאיות בסכומים הדרושים להם למטרות שונות. זאת במהירות, בריביות אטרקטיביות ובפרישת ההחזרים על פני תקופה ארוכה. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהקדים את התחלת התהליך. אנשי המקצוע של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארץ.

 

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הלוואה דרך הרחבת משכנתא

כל מי שיש ברשותו נכס נדל"ן יכול לבצע גיוס הלוואה דרך משכנתא. מדובר בתהליך פשוט של משכון הבית או נכס נדל"ן אחר, כאשר המשכנתא היא למעשה הלוואה שניתן להשתמש בה לכל מטרה.

ישנם שני סוגים של הלוואת משכנתא: הסוג הראשון, הלוואת משכנתא עבור נכס שאין עליו משכנתא. הלוואה למשכנתא מהסוג השני הינה הרחבה או הגדלת משכנתא עבור נכס נדל"ן שיש עליו משכנתא קיימת.

הלוואת משכנתא עבור נדל"ן 

אם תשלומי משכנתא עבור נכס הנדל"ן שבעבורו מתבצע הליך הרחבת המשכנתא הסתיימו, הרי שניתן להשיג הלוואה באמצעות משכנתא בנקאית או חוץ בנקאית רגילה. מדובר בנטילת משכנתא לכל מטרה, תוך פרישת התשלומים עבור ההלוואה על פני תקופה ארוכה מאד.

היתרונות של הלוואת משכנתא מהסוג הזה הם גדולים:

פרישת החזרי ההלוואה

היתרון הראשון והחשוב ביותר הינו פרישת החזרי ההלוואה על פני תקופה ארוכה. למעשה, ניתן לפרוש הת התשלומים על פני עשר, חמש עשרה ואפילו עשרים שנה. פרישת התשלומים מקטינה את התשלום החודשי באופן משמעותי, מה שמאפשר לנוטלי ההלוואה לשמור על התנהלות פיננסית אחראית ולמנוע חריגה מהתקציב החודשי.

ריביות נמוכות

הריבית על משכנתא חוץ בנקאית כנגד נכס קיים היא נמוכה מאד, אם משווים אותה לריביות הקיימות על הלוואות. הריבית על הלוואה לחמש שנים או יותר, עלולה להגיע לסך של 12 אחוזים ואפילו יותר. אחוזי הריבית נקבעים תוך התחשבות במצבו הפיננסי של הלווה ובהיסטוריה הפיננסית שלו.

לעומת זאת, הריבית על משכנתא חוץ בנקאית היא נמוכה יחסית. מדובר על ריבית של אחוזים בודדים. אם משווים את הריבית הזאת לריבית על משכנתא לרכישת דירה, הרי שהיא תהיה גבוהה יחסית. אבל ביחס לריביות הנהוגות על הלוואות, מדובר בריבית נוחה בהחלט.  

הגדלת משכנתא קיימת 

אם תשלומי המשכנתא עבור הנכס טרם הסתיימו, ניתן לבצע עבור הנכס הרחבת משכנתא. מדובר למעשה בשני תהליכים המתבצעים במקביל: הראשון – סילוק המשכנתא הקיימת והשני –  נטילת משכנתא חדשה עבור הנכס. המשכנתא החדשה תהיה גדולה מהמשכנתא הקיימת שזה עתה סולקה. בסיום התהליך נותר בידי בעלי הנכס סכום כסף שעשוי להגיע לכדי עשרות אלפים, ואולי מאות אלפי שקלים.

מחזור משכנתא עשוי לשפר מאד את תנאי ההחזר ולהפחית במידה ניכרת את הריבית עבורה. למרות עליות הריבית של השנים האחרונות, עדיין קיימות בשוק משכנתאות בריביות הנחשבות גבוהות, יחסית לאלה הנהוגות כיום. בנוסף, בהנחה שעד לביצוע המחזור סולק חלק ניכר מהמשכנתא הקודמת, ניתן לקחת הלוואת משכנתא גבוהה יותר מסכום המשכנתא שסולק, ועדיין לשמור על החזר חודשי דומה, פחות או יותר, לזה שהיה לפני ביצוע הרחבת המשכנתא. תהליך מחזור והגדלת משכנתא קיימת. מותיר בידי בעלי הנכס, כאמור, סכום כסף גדול שבו ניתן להשתמש לכל מטרה. 

נטילת הלוואה משלימה למשכנתא

חברות חוץ בנקאיות שונות מעניקות הלוואות משלימות למשכנתא, לעיתים בתנאים אטרקטיביים. זאת, תוך ביצוע הבדיקות וההליכים הפרוצדוראליים במהירות גבוהה. מדובר בגופים פיננסיים דוגמת חברות ביטוח, חברות השקעה וקרנות פנסיה. כל הגופים הפיננסיים המעניקים משכנתא חוץ בנקאית חייבים לקבל את כל האישורים המתאימים מהגופים המוסמכים לכך במדינת ישראל, לעסוק בתחום המשכנתאות.

BDI לא תקין
בי די אי שלילי
ללא הון עצמי
משכנתא הפוכה
משכורת נמוכה של בני הזוג
הכנסות נמוכות
הוצל"פ
הוצאה לפועל
מוגבלים בחשבון בבנק
מוגבלים בחשבון
המחאות חוזרות
שקים שחזרו

יצירת קשר וקבלת מענה מהיר 

אם אתם מעוניינים לקבל הלוואת משכנתא במהירות יחסית ובמינימום הליכים ובירוקרטיה, צרו קשר כבר כעת. אנשי המקצוע של המקור למשכנתא אופטימלית מתמחים בהשגת הלוואת המשכנתא המתאימה לכם: משכנתא חדשה, הלוואת משכנתא, הרחבת משכנתא או משכנתא משלימה. כל אלה, בתנאים  הטובים ביותר האפשריים ובהתאמה ליכולות ולצרכים של נוטלי ההלוואה.

היועצים המקצועיים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארץ וישמחו לסייע גם לכם במציאת הלוואת משכנתא בהתאמה לצרכים ולדרישות שלכם.