לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
מהו מחזור משכנתא אופטימלית ומה היתרונות שלו? למי כדאי לבצע מיחזור משכנתא? מהי ריבית משכנתא חוץ בנקאית אופטימלית? אילו גופים מבצעים מחזור משכנתא עבור מסורבי משכנתא בבנק?
מהו מחזור משכנתא קיימת? כיצד אפשר לבצע מיחזור משכנתא קיימת בתנאים טובים יותר? למה כדאי בשנת 2018 למחזר משכנתא? מתי יש צורך בהליך מחזר משכנתא? מתי מיחזור משכנתא הוא לא כדאי כלכלית?
השלמת משכנתא קיימת, הרחבת משכנתא, השלמת משכנתא לכל מטרה דרך מחזור משכנתא, משכנתא משלימה וגיוס הלוואה לכל מטרה, השלמת משכנתא לבעלי משכנתאות לשיפוץ בית, השלמה למשכנתא לאירוע משפחתי, השלמת משכנתא לצורך סילוק חובות ולימודי תואר אקדמי, הלוואת משכנתא משלימה לסיוע לילדים ברכישת דירה
הלוואה חוץ בנקאית למשכנתא, הלוואת משכנתא חוץ בנקאית לבעלי דירות ונכסי נדל"ן עם בי די אי שלילי, הלוואה למשכנתא דרך הו"ק בבנק. הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים - מתאים גם לבעלי חשבונות מוגבלים בצ'קים , הלוואות חוץ בנקאיות למשכנתא עם הוצל"פ
משכנתא ללא הון עצמי, משכנתא חדשה ללא הון עצמי מספיק, הלוואה להשלמת משכנתא ללא הון עצמי, משכנתא עם הון עצמי נמוך, נטילת משכנתא ללא הון עלמי באמצעות הלוואות מבקרנות השתלמות וקרנות פנסיה, משכנתא ללא הון עצמא תוך משכון נכס נדל"ן

יתרונות הלוואה למשכנתא אופטימלית

הלוואה למשכנתא מאפשרת להשיג סכומי כסף משמעותיים עבור השלמת המשכנתא, כמו גם עבור מטרות אחרות. מהי בדיוק הלוואה למשכנתא? באילו מקרים כדאי לקחת הלוואה כזאת? היכן אפשר להשיג הלוואת משכנתא מהסוג המתואר לעיל? בשורות הבאות נשיב לשאלות הללו בהרחבה.

אנשי המקצוע של המקור למשכנתא אופטימלית מסייעים בהשגת הלוואה למשכנתא בהתאמה אישית לכל לקוח. כמו כן, ניתן לקבל סיוע בהשגת משכנתא חוץ בנקאית לרכישת דירה או נכס נדל"ן חדש.

כדאי ליצור קשר כעת ויועצת פיננסית או מומחה מקצועי יחזרו אליכם בהקדם להמשך התהליך. ניתן ליצור קשר באמצעות טופס יצירת קשר באתר. בנוסף, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה הרגילות. המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל הארץ באחוזי הצלחה מרשימים בגיוס משכנתא, מיחזור משכנתא והלוואות לעסקים. אנו מקפידים על איכות השירות והשגת תוצאות מצוינות המותאמות באופן פרטני עבור כל לקוח. ניתו ליצור קשר כבר כעת וללעות צעד חשוב לקראת הצלחה פיננסית.

 

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

הדרישה להון עצמי ברכישת דירה הינה חד משמעית. היועצים המקצועיים של המקור למשכנתא אופטימלית מסייעים בהשגת הלוואה למשכנתא, שתאפשר השלמת ההון העצמי לרכישת הנכס. זאת, במהירות הרבה ביותר ובתנאים הטובים ביותר האפשריים עבורם.

כדאי ליצור קשר כבר כעת באמצעות האתר, או באמצעות הטלפון בשעות העבודה. המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית יחזרו אליך בהקדם. הם ילוו אותך לאורך כל הדרך, עד להשגת הלוואה למשכנתא.

המומחים של משכנתא אופטימלית מסייעים ללקוחותיהם בכל הקשור ברכישת נכס נדל"ן:

  • בדיקת אפשרות קבלת משכנתא או הלוואה למשכנתא.
  • מציאת ההלוואה או המשכנתא המתאימה
  • ביצוע ההליכים למימוש במשכנתא
  • פיקוח על העברת סכום ההלוואה ללקוח.

יותר מידע – פחות המתנה

מבקשי הלוואה למשכנתא נדרשים למסור את המידע העדכני, הנכון והמפורט ביותר בכל הנוגע למצבם הפיננסי. ככל שהמידע מדויק יותר, כך ניתן להעריך בצורה טובה יותר את הסיכויים לקבלת הלוואה למשכנתא. להלן המידע הרלבנטי:

  • גובה ההכנסה: גובה ההכנסה נטו של מבקשי ההלוואה יחד.
  • התחייבויות קודמות: הלוואות או התחייבויות כספיות קיימות אחרוץ
  • סכום הלוואה מבוקש.

אנשי המקצוע של המקור למשכנתא אופטימלית בוחנים את הפרופיל הפיננסי של מבקשי המשכנתא ומסייעים בגיוס ההלוואה המתאימה להם ביותר. כדאי ליצור קשר כבר כעת. הנציגים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארץ ונותנים מענה מהיר וענייני.

היועצים הפיננסיים של המקור למשכנתא אופטימלית נמנים עם האמינים, המקצועיים והמצליחים ביותר בשוק.

עם זאת, נשמח לקבל חוות דעת מהימנה ועדכנית באשר לאיכות השירות והפתרון שנמצא עבורך. הנתונים נשארים סודיים, ונעשה בהם שימוש אך ורק במטרה לשפר את איכות השירות, טיב הייעוץ והתוצאות.

אנו מודים מקרב לב לכל מי שטרח והשאיר חוות דעת.

בתודה

צוות המקור למשכנתא אופטימלית

 

מהי הלוואה למשכנתא

הלוואה למשכנתא הינה למעשה מיחזור משכנתא – חיסול משכנתא קיימת, במקביל לנטילת משכנתא חדשה בסכום גבוה יותר מזה שחוסל. בהפרש, יכולים בעלי הנכס להשתמש למגוון רחב של מטרות וצרכים, כפי שיוסבר בהמשך.

יתרונות הלוואה למשכנתא

היתרונות של הלוואה למשכנתא כוללים ריביות נמוכות ופרישת ההחזר על פני תקופה ארוכה

מספר תשלומים גבוה

היתרון הגדול של הלוואה מהסוג המדובר, טמון בחלוקת ההלוואה למספר גדול של החזרים. משמעות הדבר היא, שההוצאה החודשית בגין החזר המשכנתא תישאר דומה או זהה לזו שהייתה נהוגה לפני נטילת ההלוואה. עם זאת, ההחזרים יתפרשו על פני תקופה ארוכה יותר.

ריבית אטרקטיבית

יתרון נוסף של הלוואה למשכנתא טמון בריביות הנמוכות יחסית הנהוגות בנטילת הלוואה כזאת. אם הריבית על הלוואה לשיפוץ בית בתנאים רגילים עלולה להגיע לכדי 10% ויותר במונחים שנתיים, הרי בשיטה הזאת הריביות תהיינה נמוכות.

ריבית על הלוואה למשכנתא עשויה להסתכם באחוזים בודדים לכל היותר, אפילו לאחר העליות בריבית המשכנתא במהלך 2016 – 2017. גם ההצמדה למדד היא משמעותית פחות. הוראות בנק ישראל מחייבות נטילת שליש מהמשכנתא לפחות במסלול לא צמוד, מה שהופך את ההצמדה למדד למשמעותית פחות בעת נטילת הלוואה למשכנתא. הלוואה רגילה, לעומת זאת, נושאת ריבית והצמדה כאחת. יחד עם החלוקה לתשלומים רבים, הלוואה לצורך משכנתא היא בסך הכל עסקה ממש טובה.

כדאיות הלוואה למשכנתא

נטילת הלוואה למשכנתא או הלוואת משכנתא היא כדאית אם מדובר במטרה חשובה וחד פעמית, הדורשת השקעה כספית גדולה. דוגמאות למטרות כאלה לא חסרות: הלוואה לשיפוצים, הלוואות למימון לימודים אקדמיים או הלוואה לפתיחת עסק. במקרים אחרים, הלוואת משכנתא מאפשרת חילוץ מתסבוכת פיננסית. אבל במקרה כזה, הלוואת המשכנתא חייבת להיות חלק מתכנית גדולה יותר ולא לעמוד בפני עצמה.

הלוואת משכנתא ועזרה לילדים

הורים לילדים המעוניינים לסייע להם לקחת משכנתא חדשה ולרכוש דירה משלהם, עשויים במקרים מסוימים לקחת הלוואת משכנתא. זאת במטרה לתת להם את הסכום ההתחלתי לרכישת בית. כידוע, אחוז המשכנתא המקסימאלי לרכישת דירה ראשונה עומד על 75% מסכום העסקה. המשמעות – רכישת דירה ששווה מיליון ₪ (1,000,000 ₪) מצריכה הון עצמי של 250,000 ₪. זהו סכום גבוה לכל הדעות, שלא תמיד עומד לרשות הזוג הצעיר. (ראו גם: משכנתא לבעלי הון עצמי נמוך).

מתי הלוואה למשכנתא איננה כדאית

לעומת האמור לעיל, נטילת הלוואה למשכנתא איננה כדאית אם השימוש שנעשה בכסף הוא למטרות הבאות, או מטרות דומות: סגירת מינוסים בחשבון, מימון מסע קניות או מימון סופ"שים וחופשים קצרים בחו"ל. ככלל, הלוואת משכנתא לא נועדה למימון הוצאות החוזרות על עצמן לעיתים קרובות, או לתדלוק של מצב מתמיד שבו ההוצאות החודשיות עולות על ההכנסה המשפחתית החודשית הכוללת.

במקרים שבהם ההוצאות המשפחתיות הן באופן קבוע גבוהות מההכנסות, הדבר הנכון ביותתר לעשות הוא להכין תוכנית חילוץ פיננסי. תוכנית כזאת נועדה לעצור את ההידרדרות לפני שהמצב יהפוך לקריטי. 

היועצים המקצועיים של המקור למשכנתא אופטימלית מסייעים גם למשפחות שנקלעו שלט בטובתן למצוקה פיננסית. חשוב להבין שהדבר יכול לקרות לכל משפחה, גם אם ההכנסות המשפחתיות הן גבוהות יחסית. אבדן השליטה במצב מדיע בתוך זמן קצר. נוצר מעגל של נטילת הלוואה, רווחה פיננסית זמנית ושקיעה בחובות גדולים יותר ממה שהיו בעבר. תוכנית חילוץ פיננסי מסייעת לצאת מהמשבר ולחזור למצב פעילות נורמאלי. הלוואה למשכנתא כחלק מתכנית כאמור לעיל, היא בהחלט מחוייבת המציאות.

הלוואת משכנתא מ'קן השתלמות, הלוואת משכנתא ממגוון מקורות השלמת הון למשכנתא
הלוואת משכנתא
הלוואות למסורבים בבנק, הלוואה למסורבי בנקים, הלוואה למסורבים בבנקים
הלוואות למסורבים בבנק
הלוואת משכנתא מקרן פנסיה, הלוואה מקרן פנסיה להשלמת משכנתא
הלוואה מקרן פנסיה
הגדלת משכנתא הרחבת משכנתא הגדלת סכום המשכנתא
הרחבת משכנתא
הלוואה חוץ בנקאית למשכנתא, השלמת משכנתא ממקורות חוץ בנקאיים
הלוואה חוץ בנקאית
הלוואת משכנתא מקרן השגתלמות, הלוואה מקרן השתלמות והשלמת משכנתא קיימת
הלוואה מקרן השתלמות

הלוואת גישור למשכנתא

בעיה נוספת שהלוואה למשכנתא עשויה לפתור, הינה בעיית ההפרשים בין מועד קנייה למועד מכירה, ליחידים ומשפחות המשדרגים את הבית שלהם.

המצב הזה הוא שכיח למדיי – הדירה החדשה נרכשה, ואולם הדירה הישנה טרם נמכרה. במצב אופטימלי היו כספי המכירה משמשים לקניית הנכס הבא, בתוספת הון עצמי שנצבר עם השנים. משהתעכבה המכירה, נדרשת הלוואת גישור למשכנתא, במטרה לשלם את תמורת הדירה החדשה. בלי הלוואה כזאת, ייאלצו רוכשי הנכס לבצע מכירה של הנכס במחיר נמוך, כדי לסיים את המכירה במהירות. על פי התסריט הזה, הלוואת משכנתא כאמור חוסכת, למעשה, ממון רב.

עם זאת, ייתכן שנטילת הלוואת גישור למשכנתא לא תתבצע דווקא באמצעות מיחזור משכנתא, אלא בצורות אחרות. זאת, על פי שיקול דעת היועצים הפיננסיים ובהתייעצות עם בעלי הנכס.

הלוואה למשכנתא והרחבת משכנתא

אם המצבים שנסקרו לעיל הם מסובכים משהו, הרי שהמצב נעשה בעייתי עוד יותר אם בעל הנכס נתקל בסירוב בבואו ליטול הלוואה באמצעות הרחבת משכנתא דרך אחד הבנקים. במקרים רבים, הרחבת משכנתא כאמור נועדה ליצירת הון עצמי לרכישת נכס נוסף, למטרת השקעה או עבור הילדים. בעקבות דחיית הבקשה, תהליך הרכישה של הנכס הנוסף עלול להיעצר או להתבטל והלקוח המסורב עלול לשאת בקנס כספי משמעותי.

גוף פיננסי המעניק הלוואות חוץ בנקאית למשכנתא יכול בהחלט לשנות את המשוואה. לעתים מדובר על מספר שבועות בלבד של הבדלי זמנים, אבל התזמון של ההלוואה הוא משמעותי מאד.

המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית מתמחים בהשגת הלוואה למשכנתא ללקוחותיהם. זאת, לצורך השלמה או הרחבה של משכנתא קיימת או נטילת משכנתא חדשה לבעלי בי די אי תקין (היסטוריית אשראי תקינה).

בנוסף, מעניקים היועצים הפיננסיים של המקור למשכנתא אופטימלית סיוע בגיוס משכנתא למסורבים בבנקים.  אנשי המקצוע ילוו אתכם לאורך כל הדרך, עד לקבלת ההלוואה וסיומה המוצלח של עסקת הרכישה. צרו קשר כבר כעת ותיהנו גם אתם משירות איכותי, ייחודי ומקצועי. אנו פועלים בכל רחבי הארץ. ניתן ליצור איתנו קשר דרך האתר או באמצעות מספר הטלפון של המקור למשכנתא אופטימלית. צרו קשר כעת, ושיהיה לכם בהצלחה.