לחצו להתקשרות:

משכנתא למסורבים במערכת בנקאית

מי שעדיין מאמין שניתן לשכנע את הבנק לאשר לכם משכנתא כדאי מאוד שתפנו לגורמים מקצועיים שמתמחים בפתרונות משכנתא למסורבים בבנקים. הפלטפורמה הגדולה ביותר בישראל שעוסקת בהשוואת תנאים עבור מסורבי משכנתא היא קונטקט.

+++++++++++++++++++++++++++++++ 

להשוואת ריביות עבור משכנתאות למסורבי בנקים על בסיס הצלחה

לחצו על קישור מטה 

קונטקט – אישור משכנתא למסורבים בבנק – CONTACT

 +++++++++++++++++++++++++++++++++

מי שקבל סירוב מהבנק במקרים הבאים ועדיין מעוניין לקבל אישור למשכנתא דרך המערכת הבנקאית, מוזמן לפנות אלינו כבר כעת. אנו מספקים סיוע ופתרונות איכותיים במקרים הבאים:  

 • אישור עקרוני למשכנתא: סיוע בקבלת אישור עקרוני למשכנתא בנקאית עבור רכישת נכס חדש
 • הלוואה לכל מטרה: סיוע בקבלת הלוואה לכל מטרה באמצעות הרחבת משכנתא קיימת על נכס נדל"ן.
 • הלוואה עם ערבים: סיוע בקבלת הלוואה לכל מטרה תוך הצגת ערבים בעלי נכסי נדל"ן. 
 • מינוף פיננסי: אפשרות להשתמש בנכס קיים כמנוף פיננסי לרכישת נכס נדל"ן נוסף, למגורים או להשקעה

המומחיות שלנו כחברה המספקת פתרונות משכנתא מורכבים הינה להחזיר אתכם בחזרה למערכת הבנקאית. זאת, כדי שתוכלו ליהנות מריביות בנקאיות נמוכות, למרות שכבר סורבתם באחד הבנקים! 

קבלת משכנתא למסורבים בבנק באמצעות המערכת הבנקאית, אפשרית בעיקר אם הלווים הם יחידים או משפחות בעלי כושר החזר גבוה, אך סורבו למשכנתא בבנק עקב היסטוריית אשראי לא תקינה בעבר. (ראה: משכנתא לנפגעי בי די אי).  

הערה: מי שנכללים ברשימה הבאה אינם יכולים ולא יורשו לקבל משכנתא במערכת הבנקאית. עם זאת, ניתן למצוא עבורם פתרונות חלופיים חוץ בנקאיים. נשמח לסייע בקבלת אשראי גם במקרים אלו: 

 • מוגבלים: לקוחות מוגבלים בחשבון הבנק, נכון למועד הגשת הבקשה למשכנתא
 • הוצל"פ: בעלי איחוד תיקים בהוצאה לפועל ו/או פשיטות רגל, שטרם קבלו צו הפטר מרשם ההוצאה לפועל.
 • בעלי תיקי הוצל"פ פתוחים בסכומים משמעותיים, מול הבנקים 
 • הון עצמי נמוך: מי שאין ברשותם הון עצמי התחלתי לנטילת משכנא חדשה (25% ממחיר הנכס, על פי הנחיות בנק ישראל). 
 • הכנסה פנויה נמוכה: מי שהכנסתם הפנויה אינה מאפשרת לקחת התחייביויות פיננסיות נוספות. (הכנסה נמוכה, או מנגד התחייבויות גדולות לטווח הבינוני, המקטינות את ההכנסה נטו). 

אם אתם כלולים ברשימה דלעיל, אבל מצד שני אתם מחזיקים בנכס רשום בטאבו, כדאי שתבדקו אפשרות לנטילת משכנתא חוץ בנקאית 

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

אנו פועלים במטרה להשיג עבור לקוחות שהם מסורבי משכנתא בבנק, את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר דרך המערכת הבנקאית. המטרה שלנו הינה לנסות קודם כל להחזיר אתכם למערכת בנקאית. זאת, כדי שתוכלו להנות מריביות כדאיות והחזרים נוחים. 

אנשי המקצוע שלנו בוחנים את הנתונים של מבקשי המשכנתא, ומתאימים עבור כל אחד מהם את ההלוואה הטובה ביותר בתנאים הטובים ביותר עבורו. ההתאמה מתבצעת בהתאם לתיק האשראי של התא המשפחתי.

גם אם סורבתם בעבר, חשוב שתדעו שאין צורך להתייאש. ניתן להתאים משכנתא גם למי שסורב לקבלת משכנתא דרך בנק. זאת, אחרי בחינה מדוקדקת של התיק הפיננסי של מבקש המשכנתא.

פנו אלינו כבר עכשיו ותוכלו לקבל הצעה משתלמת ואיכותית.  הנציגים שלנו ילוו אתכם לאורך כל הדרך עד להשגת המשכנתא המבוקשת בתנאים הרצויים.

בכדי שנוכל לספק לכם את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר, יש להעמיד לרשות אנשי המקצוע של המקור למשכנתא אופטימלית את הפרטים כדלקמן:

 • הון עצמי:  הון עצמי יכול לכלול סכומי כסף במזומן או כסף נזיל שיעמוד לרשות מבקש המשכנתא בתקופה הקרובה
 • תכניות חיסכון, פנסיה, קופות גמל: מדובר בסכומים שניתן להשיג באמצעות משיכה מכל אחת מהתכניות הללו.
 • מחיר הנכס המיועד לרכישה: מדובר בסכום העסקה המוערך.
 • התחייבויות: הלוואות או התחייבויות שיש למבקש המשכנתא מול הבנק, לטווח העולה על 18 חודשים.
 • היסטוריית אשראי: שיקים חוזרים, הלווואות שלא נפרעו, הוראות קבע שלא כובדו וכל בעיה שיש מול הבנק ויש לה תיעוד.

הנתונים הללו יסייעו לאנשי המקצוע של המקור למשכנתא אופטילית לבדוק ולמצוא את המשכנתא המתאימה ביותר עבורכם. ככל שהנתונים יהיו מדויקים וטמינים יותר, כך יהיה התהליך מהיר יותר.

המקור למשכנתא אופטימלית פועל באמצעות אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום. לפיכך, נשמח לשמוע את חוות הדעת שלכם לגבי איכות השירות. כמו כן, חשובה לנו מידת שביעות הרצון שלכם מהפתרונות שנמצאו עבורכם. אם הנציג או הנציגה שלנו העניקו לכם שירות מעולה – נשמח מאד לשמוע שאכן כך הדבר. 

מנגד, אם התעוררו בעיות כל שהן שלא נפתרו או אם היו בעיות או כל דבר אחר שהציק לכם תוך כדי התהליך, נשמח לשמוע גם על הבעיות הללו. זאת, במטרה לשפר ולייעל ככל האפשר את השירות שהנציגים שלנו מעניקים.

נשמח אם תקדישו דקה מזמנכם להעביר אלינו חוות דעת מנומקת ורצינית

בתודה – המקור למשכנתא אופטימלית..

 

כושר החזר וקבלת משכנתא

אחת ההפתעות הבלתי נעימות ביותר שיכול אדם לקבל הינה סירוב של הבנק להעניק לו משכנתא. השורות הבאות יעסקו בנושא משכנתא למסורבי בנקים במסגרת המערכת הבנקאית. קריאת הדברים עשויה להעניק תקווה חדשה להשגת אישור עקרוני בנושא נטילת משכנתא חדשה לקניית בית ראשון. לחילופין – השלמה למשכנתא קיימת, על בסיס הרחבת משכנתא עבור נכס קיים.

מיחזור משכנתא קיימת
מחזור משכנתא
נטילת משכנתא הפוכה
משכנתא הפוכה
משכנתא לקניית בית חדש
משכנתא חדשה
משכנתא משלימה
השלמה למשכנתא
גיוס משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית
נטילת משכנתא למסורבים בבנקים
משכנתא למסורבים

בחלק ניכר מהמקרים, ניתן להשיג משכנתא גם עבור מסורבי משכנתא בבנק או לקוחות הנחשבים בעייתיים בבנקים. עיון בסיבות לסירוב עשוי להאיר את הדרך למציאת פתרונות אפשריים.

במאמרים קודמים בנושא משכנתא למסורבי משכנתא, סקרנו סיבות עיקריות המונעות קבלת משכנתא בבנקים. אלה כוללות עבר בנקאי בעייתי, תיקים בהוצל"פ, כושר החזר נמוך ובקשת משכנתא החורגת מהתקרה האפשרית. במאמר הנוכחי נתרכז בעיקר בשתי הסיבות האחרונות ונפרט קצת יותר עליהן

כושר החזר נמוך וסירוב משכנתא

כושר ההחזר של נוטל משכנתא פוטנציאלי קשור לגובה ההכנסה החודשית שלו. אם לדייק קצת יותר – מדובר בגובה ההכנסה נטו לאחר הוצאות. לא מעט מסורבי משכנתא קבלו תשובה שלילית כיון שההכנסה של כל נוטלי המשכנתא כיחידה אחת היא נמוכה. הכנסה נמוכה מוגדרת ככזאת שבה החזרי המשכנתא הצפויים עולים על  שלושים אחוזים מההכנסה נטו. זאת, למרות שלכאורה, ניתן לאשר גם החזר משכנתא באחוזים גבוהים יותר.

ככל שההכנסה של מבקשי המשכנתא נמוכה יותר, כך כושר ההחזר שלהם קטן יותר. לעיתים מאשרים בנקים שונים משכנתא נמוכה מזו שהתבקשה, מה שלא ממש עונה לצרכים של מבקשי ההלוואה. בדרך כלל, הבנקים פשוט דוחים את הבקשה על הסף. כושר החזר נמוך מהווה מבחינת הבנקים בעיה פוטנציאלית גבוהה. לפיכך, הם יימנעו מלהיכנס להרפתקאות פיננסיות מיותרות מבחינתם.

כיצד נקבע כושר ההחזר

למרות שכך מקובל לחשוב, כושר החזר נמוך לא חייב להיות קשור לגובה ההכנסה. גם מי שיש לו הכנסה גבוהה יחסית עלול להיות בעל כושר החזר נמוך. זאת, אם מחשבון הבנק שלו מופרשים החזרים גבוהים לטובת הלוואות לטווח בינוני או ארוך.

על פי הנחיות בנק ישראל, חישוב יכולת ההחזר של מבקש משכנתא לרכישת דירה כולל גם את ההחזרים שלו עבור הלוואות או התחייבויות לטווח בינוני או ארוך. זאת, אם יש להם השפעה מהותית על תזרים המזומנים בחשבון. במילים אחרות – אם ההכנסה נטו שנותרה לאחר ההחזרים נמוכה יחסית, כושר ההחזר של הלקוח נחשב נמוך. מסורבי משכנתא רבים נדהמים לגלות את העובדה הזאת באיחור מצער.

זה המקום לציין שההנחיות הללו מחייבות את כל המוסדות הבנקאיים במדינת ישראל. עם זאת, מסורבי בנקים יכולים לפנות לגופים פיננסיים אחרים, שיעניקו להם משכנתא למסורבי בנקים למרות ההתניה הזאת. אנשי המקצוע המיומנים של המקור למשכנתא אופטימלית מתמחים במציאת מקורות מימון שיעניקו משכנתא למסורבי בנקים. זאת, בפרישת תשלומים נוחה ובהתאמה אישית ליכולות ולצרכים של מבקשי ההלוואה. צרו קשר כבר כעת ועשו צעד ראשון לקראת הגשמת החלום לבית חדש.

תקרת משכנתא והלוואה חדשה

על פי הנחיות בנק ישראל, זכאי כל אדם הרוכש את הדירה הראשונה שלו לקבלת משכנתא של עד שבעים וחמישה אחוזים מערך הנכס. (75%). מי שמכר דירה ורכש דירה חדשה, זכאי להלוואת משכנתא של עד שבעים אחוזים בלבד. (70%). מי שרוכש דירה למטרת השקעה, יוכל לקבל משכנתא של לא יותר מחמישים אחוזים מערך הנכס. ההנחיות הללו נועדו להקל על רוכשי דירה ראשונה ולהקשות על רוכשי נכס להשקעה. במקביל, נועדו ההנחיות להקטין את הסיכון שבנקים נוטלים על עצמם כשהם מעניקים משכנתא חדשה. 

למרות ההנחיה הזאת, יש פתרונות זמינים למצב שבו המשכנתא הנדרשת גבוהה מהסכום שהנחיות בנק ישראל מאפשרות. פתרון אחד הוא נטילת משכנתא שנייה. מדובר במשכנתא בריביות גבוהות יחסית, אבל כזאת העשויה להשלים את פער הסכומים הנדרש ולאפשר רכישת הנכס המבוקש. פתרון אחר הוא משכון דירה של קרובי משפחה. כאן ניתן לקבל משכנתא בתנאים נוחים מאד, כשהתשלום יחול, כמובן, על רוכשי הנכס. מדובר בדרך כלל בנכס השייך להורים של מבקשי המשכנתא, או לקרובים מדרגה ראשונה.

המקור למשכנתא אופטימלית – המשכנתא הבאה שלכם

היועצים המקצועיים של המקור למשכנתא אופטימלית מתמחים בהשגת הלוואות עבור מסורבי משכנתא בבנק. זאת כאשר הסירוב נובע מאחת הסיבות שצוינו לעיל. 

צרו קשר עוד היום ונציג מטעמנו ייצור אתכם קשר בהקדם. הנציג שלנו ילווה אתכם לאורך כל הדרך עד להצלחה. הוא יבצע בדיקה מקיפה ומהימנה של הנתונים וימצא הלוואת משכנתא שתתאים ליכולות, לצרכים ולדרישות מיוחדות, אם ישנן כאלה. אנו פועלים בכל רחבי הארץ ונשמח לקבל את פנייתכם.

זה המקום לציין כי הלוואה עבור מסורבי משכנתא בבנק הינה אישית. לא ניתן ללמוד מקרה אחד על מה שיקרה במקרה אחר. כל משכנתא כזאת מותאמת אישית ללווים. בין השאר נלקחים בחשבון גובה ההכנסה שלהם, ההתנהלות שלהם מול הבנקים ומחיר הנכס.

צרו קשר כבר כעת באמצעות האתר, או בטלפון בשעות הפעילות. יצירת קשר הינה הצעד הראשון בדרך להשגת ההלוואה המבוקשת והגשמת השאיפות שלכם.