לחצו להתקשרות:
מאמרים קשורים
משכנתא למוגבלים, הלוואת משכנתא למוגבלים בחשבון הבנק, משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים בבנק, אפשרויות משכנתא למוגבלים בבנק, תנאים לקבלת הלוואת משכנתא למוגבלים בחשבון הבנק
הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע, הלוואות חוץ בנקאיות בהוראת קבע, בדיקה לפני הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבעת
הלוואה חוץ בנקאית למשכנתא, הלוואת משכנתא חוץ בנקאית לבעלי דירות ונכסי נדל"ן עם בי די אי שלילי, הלוואה למשכנתא דרך הו"ק בבנק. הלוואה חוץ בנקאית למוגבלים - מתאים גם לבעלי חשבונות מוגבלים בצ'קים , הלוואות חוץ בנקאיות למשכנתא עם הוצל"פ
רישום הערת אזהרה למשכנתא בטאבו, הערת אזהרה בטאבו והתניה שינוי בעלות בנכס, שינויים בנכס והערת אזהרה בטאבו, הערת אזהרה בטאבו ושמירה על הנכס בבעלות הרוכש
מחזור והגדלת משכנתא הוא הליך שבו מחוסלת המשכנתא הקיימת, ומנגד נוטלים בעלי הנכס הלוואת משכנתא בסכום גבוה יותר מזה ששולם. מתי מחזור משכנתא ויחד עם הגדלת משכנתא כדאים? כיצד מתבצע הליך מחזור והגדלת המשכנתא בפועל? אילו גופים מאפשרים ביצוע הליך מחזור משכנתא עם ההגדלה של משכנתא בצורה הטובה ביותר?

משכנתא והליכי הוצל"פ

הימנעות מתשלום חובות שנוצרו כדין לספקים, נותני שירות או מוסדות ממשלתיים, מובילה תמיד לנקיטת אמצעים על ידי בעלי החוב. זאת, באמצעות הוצאה לפועל.

מעבר למשמעויות המיידיות, עלול החייב להיתקל מרגע פתיחת ההליכים נגדו, בקשיים בבואו לקחת משכנתא לרכישת בית חדש, או הלוואה בנקאית. מהן המשמעויות של הליך הוצאה לפועל עבור החייב? כיצד הדבר עלול להשפיע על האפשרות לקחת משכנתא לשיפוצים או לכל מטרה אחרת? אילו פתרונות ניתן ליישם במטרה לאפשר בכל זאת נטילת משכנתא עם הוצאה לפועל? בשורות להלן נשיב על השאלות ונבהיר כמה מושגים חשובים.  

אנשי המקצוע של המקור למשכנתא אופטימלית מסייעים ללקוחות המצויים בהליכי הוצל"פ בנטילת הלוואה או משכנתא עם הוצאה לפועל. אם יש לך בעיה עם הוצל"פ, ומנגד יש לך צורך בנטילת הלוואת משכנתא לכל מטרה, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת, ולעשות צעד חשוב לקראת מציאת פתרון הולם עבורך. המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית מכניקים גם סיוע בביצוע הליך חילוץ מהוצאה לפועל, וחזרה למסלול התנהלות כלכלי רגיל.

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

המשמעות של הוצאה לפועל

הליך הוצאה לפועל הוא הדרך של ספקי סחורות ושירותים, לגבות חובות המגיעים להם על פי דין. זאת, אם לא נמצאה דרך אחרת לגבות את החוב. גם מוסדות ממשלתיים, כולל רשויות המס, משתמשים בכלי הזה כנגד סרבני תשלום. הליך הוצאה לפועל שנפתח כנגד מאן דהו, עלול לגרור תשלומי קנסות וריביות גבוהים. ידועים לא מעט מקרים, שבהם החוב תפח בעשרות ואף מאות אחוזים, בתוך זמן קצר.תשלומי קנסות פיגורים, ריביות גבוהות להחריד ושכר טרחת עורכי דין נוספים לחוב המקורי – על חשבון החייב, כמובן.

ואולם הבעיה המשמעותית יותר של החייב, טמונה בצעדים המעשיים שרשם ההוצאה לפועל עשוי לנקוט כנגדו. להלן מספר צעדים כאלה:

עיקול חשבונות הבנק

עיקול חשבונות הבנק של החייב הינו דרך מקובלת לגביית כספים. מדובר לא רק בחשבון העובר ושוב, אלא גם בתוכניות חסכון, פיקדונות שקליים או פיקדונות מט"ח, מניות וכל סכום אחר העומד לרשות החייב. גם חשבונות משותפים של בני זוג עלולים להיות מעוקלים. בן הזוג שלכאורה לא חטא בדבר, נפגע גם הוא מהמהלך.

BDI לא תקין
בי די אי שלילי
ללא הון עצמי
משכנתא הפוכה
משכורת נמוכה של בני הזוג
הכנסות נמוכות
הוצל"פ
הוצאה לפועל
מוגבלים בחשבון בבנק
מוגבלים בחשבון
המחאות חוזרות
שקים שחזרו

עיקול קרנות פנסיה והשתלמות

עיקול קרנות הפנסיה וההשתלמות של החייב עלולים להנחית עליו מכה פיננסית קשה. אם סכומי החוב גדולים, עלול להישלל מהחייב הביטחון הכלכלי שלו, קרי הפנסיה לעת זקנה. קרנות השתלמות עלולות להיות מעוקלות בשלמותן.

עיקול רכוש ומיטלטלין

עיקול רכוש הוא הדרך הפחות מועדפת על הזוכים בפסקי הוצאה לפועל. עם זאת, בלית ברירה, מתבצע עיקול רכוש כאמור. הרכוש המעוקל יוצא למכירה פומבית והסכומים שמתקבלים מופנים להפחתת החוב. למרבה הצער הרכוש נמכר, רובו ככולו, במחירים הנמוכים עשרות אחוזים מערכם האמיתי.

עיקול רכב

רכב הוא בהחלט רכוש ששווה להניח עליו את היד. גם רכבים ישנים יחסית עשויים להניב סכום יפה לבעל החוב. עם זאת, רכב המשמש לעבודה עשוי להישאר בידי בעליו, בתנאים מסוימים.

עיקול נכסי נדל"ן

עיקול בית או דירה שהחייב מתגורר בהם מתבצע לעיתים רחוקות ורק בלית ברירה. עם זאת, הזוכים עלולים לגלות שהביצוע איננו פשוט כלל ועיקר. את בעלי הנכס לא ניתן להוציא ממנו בקלות והקונה והם עשויים להמשיך ולהתגורר בו כדיירים מוגנים לאורך זמן. המשמעות – לא ניתן לעשות בנכס דבר וחצי דבר, והוא הופך למעשה לחסר ערך.

עם זאת, נכסי נדל"ן אחרים העומדים לרשות החייב בהוצאה לפועל, מהווים בהחלט מטרות ריאליות ששווה להשקיע בהן. בחלק מהמקרים יוטל עיקול על ההכנסות מהנכס. במקרים אחרים יוטל עיקול על הנכס עצמו – הכל בהתאם לגובה סכום העיקול.

נטילת משכנתא עם הוצאה לפועל

למרות הבעיות הפיננסיות, תהיינה אשר תהיינה, החיים נמשכים. לא אחת קורה שאנשים שכנגדם קיימים הליכי הוצאה לפועל, מעוניינים לקחת הלוואה או משכנתא לרכישת בית חדש, לשיפוצים או אפילו במטרה לסיים בכבוד את עניין ההוצל"פ. דה עקה, שככל שהבעיות הכלכליות מתרבות וגובר הצורך בפתרון פיננסי, כך פוחת הרצון של הבנקים להעניק הלוואות ומשכנתאות בהתאמה. זאת ועוד – הנחיות בנק ישראל מונעות מהבנקים כל אפשרות תמרון או עקיפה של הנהלים בנושא הזה. ההנחיות הללו נועדו למנוע מגופים בנקאיים להעניק הלוואות או משכנתאות בסיכון גבוה ולחשוף את עצמם למפולת פיננסית כפי שקרה בארה"ב במהלך שנת 2008.

הפתרון במקרים כאלה הוא נטילת משכנתא למסורבים עם הוצעה לפועל, באמצעות חברות או גופים חוץ בנקאיים. משכנתאות כאלה הן בעצם הלוואות ארוכות טווח, שהערבות כנגדן הינה משכון נכס קיים. היועצים המקצועיים של המקור למשכנתא אופטימלית מתמחים בהשגת משכנתא עם הוצאה לפועל למסורבים. נטילת משכנתאות כאלה פותחות צוהר לקראת הליך חילוץ פיננסי של מבקש המשכנתא.

משכנתא חוץ בנקאית למסורבים עקב הוצעה לפועל ניתן להשיג באמצעות שעבוד נכס שאין רובצת עליו כל משכנתא שהיא. לחילופין, גם נכס שהמשכנתא שנותרה עליו היא קטנה יחסית, עשוי לשמש בטוחה ראויה להלוואה כאמור. העיקרון המנחה של משכנתאות מהסוג הזה הוא שההלוואה שתינתן למבקש המשכנתא תהיה גבוהה יותר מהמשכנתא הקיימת. ההפרש בין הסכומים נועד למטרות שונות, שהרצויה מביניהן הינה היחלצות ממצוקה פיננסית וחזרה לתפקוד פיננסי רגיל.

לדוגמא: לאדם מסוים נותרו 24 תשלומים של 3,000 ₪ – משמע 72,000 ₪ החזר, הוא נוטל משכנתא חדשה של 300,000, בהנחה שהנכס שלו שווה ברבה יותר. הוא מחזיר את יתרת המשכנתא הקודמת – 72,000 שקלים. הוא משלם גם קנסות יציאה מהמשכנתא עוד 28,000 ₪. בתום הפעולה הוא מחזיר 3,000 ₪ ל-100 חודשים או מעט יותר. אלא שבידיו נותרים 200,000 ₪ שישמשו אותו להחזרי חובות וטיפול בבעיית ההוצל"פ.

אי ביצוע הפעולה הזאת עלול לסבך את בעל הנכס בהחזרי חובות ובצווי הוצל"פ נוספים. למעשה, המשכנתא האמורה הינה בעצם הלוואה ארוכת טווח. ההבדל בינה לבין הלוואות אחרת כאמור הוא שכנגד ההלוואה יש נכס משועבד. מכאן גם נגזרים היתרונות האחרים של הלוואה כזאת: ריבית נמוכה, פרישת ההחזר על פני תקופה והימנעות מפגיעה בהתנהלות השוטפת בחשבון הבנק.

אם יש לך בעיה כספית מתמשכת, אם הנושים אינם מרפים ואם הבנק עצר את האשראי – נטילת משכנתא עם הוצאה לפועל היא הפיתרון הטוב ביותר והמתאים ביותר עבורך. אנשי המקצוע המיומנים של המקור לנטילת משכנתא למסורבי בנק עם הליך הוצל"פ, מתמחים במציאת משכנתא כזאת. הם יעשו כל שביכולתם לסייע לך בקבלת ההלוואה הרצויה. כדאי ליצר קשר כבר עתה. הנציגים המיומנים שלנו יחזרו אלייך וילוו אותך לאורך כל ההליך, עד לסיום המוצלח שלו וקבלת הכספים לחשבות הבנק שלך.

הלוואה חוץ בנקאית לבעלי נכסים מעוקלים

עיקול חשבון הבנק כמו גם חשבונות או נכסים אחרים הוא אחד המצבים הפחות נעימים. ברגע אחד הופך בעל חשבון שנמצא בשליטה מלאה, פחות או יותר, לחדל אונים. הוא איננו יכול לפעול בחשבון בחופשיות. אם מדובר בחשבון פרטי, זו עשויה להיות בעיה לא קלה. אם מדובר בחשבון עסקי, הבעיה עלולה להיות קריטית להמשך קיומו של העסק.

הבעיה במצב הזה היא שכדי לחסל את העיקול נדרש לעיתים ממון רב, אבל לא ניתן להשיג אותו. זאת כיוון שבגלל העיקול הבנקים אינם מאפשרים קבלת הלוואה או התנהלות חופשית בחשבון. הלוואה חוץ בנקאית למעוקלים מאפשרת פעולה מהירה מול הגורמים שהזמינו את העיקול – כיסוי חובות והסרת העיקול.

מי שמעניק הלוואה למשכנתא וכן הלוואות חוץ בנקאיות כאמור הן חברות או גופים חוץ בנקאיים המתמחים בנושא. החברות האלה מבינות את החשיבות הרבה שיש לנושא המהירות וההתמקדות במטרה. ואכן, בתום תחקיר קצר אך ממצה, מאושרת בחלק גדול מהמקרים הלוואה חוץ בנקאית למעוקלים. זאת, אך ורק כשברור כי הלווה יכול לעמוד בגובה ההחזר על ההלוואה.

תנאי נוסף לקבלת הלוואה עם הוצאה לפועל הינה קיומו של נכס נדל"ן פנוי ממשכנתא, שישמש כערבות כנגד ההלוואה. הנכס כאמור צריך להיות נקי ממשכנתא. לחילופין, אם קיימת על הנכס רק משכנתא קטנה, גם אז הנכס יוכל לשמש כערבות. רק מחצית משוויו של הנכס יכול להיות משועבד לטובת בטחונות להלוואת המשכנתא.

המקצוענים של המקור למשכנתא אופטימלית מתמחים בתחום המורכב והמעניין של מתן הלוואות חוץ בנקאיות למעוקלים בבנק. זאת, כנגד משכון נכס או הערת אזהרה על הנכס בטאבו. נציגי החברה מלווים את הלקוח מרגע יצירת הקשר ועד לסיום המוצלח של הליך קבלת ההלוואה והעברת הכספים לרשותו.

אם גם לך נדרש סכום כסף משמעותי ואין לך אפשרות להשיגו באמצעות הבנק, זה המקום עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת ונציגים שלנו יצרו אתך קשר בהקדם. המקצוענים המיומנים של המקור למשכנתא אופטימלית יבצעו את המוטל עליהם על הצד הטוב ביותר ובמהירות הגבוהה ביותר