לחצו להתקשרות:

משכנתא חוץ בנקאית יתרונות

עבור מי שאיננו יכול לקחת משכנתא בבנק, מזמנת משכנתא חוץ בנקאית אפשרות לרכישת בית חדש במהירות ובהתאמה ליכולת ההחזר של הלווים ולצרכים שלהם. מה היתרונות העיקריים של משכנתא חוץ בנקאית עבור מסורבי משכנתא בבנק? כיצד מסייעת משכנתא חוץ בנקאית בהליך הבראה פיננסית? אילו גופים פיננסיים מציעים משכנתא חוץ בנקאית? המאמר שלפניעם ידון בסוגיות הללו בצורה מובנת וברורה.

היועצים הפיננסיים המקצועיים של המקור למשכנתא אופטימלית מתמחים בהשגת משכנתאות לקשת רחבה של לווים מכל המגזרים בישראל. אם יש לכם צורך במשכנתא לרכישת בית חדש, או אם אתם זקוקים לקבלת הלוואת משכנתא על חשבון נכס קיים, אמם במקום הנכון. המקצוענים של המקור לאשראי עסקי מסייעים ללווים פרטיים או לבעלי עסקים במציאת המשכנתא המתאימה ביותר עבורם. זאת, בכל הנוגע לגובה ההלוואה מצד אחד ולתנאי ההחזר מצד אחר. צרו קשר כבר כעת ויועצת פיננסית איכותית או יועץ משכנתאות מנוסה מטעם המקור למשכנתא אופטימלית יחזרו אליכם בהקדם. בנוסף, ניתן ליצור קשר טלפוני בשעות העבודה המקובלות.   

היועצים הפיננסיים המיומנים של המקור למשכנתא אופטימלית פועלים בכל רחבי הארץ. באחוזי הצלחה מרשימים בגיוס הלוואות, משכנתאות ואשראי עסקי. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהתחיל את המסע אל הבית החדש שלכם.

לווים ומבקשי משכנתא רבים שאינם יכולים לפעול באמצעות הבנקים, עשויים למצוא בנטילת משכנתא חוץ בנקאית יתרונות רבים. עם מבקשי המשכנתא כאמור ניתן למנות בעלי נכסי נדלן שהם מוגבלים בבנק, או לוווים שהם בעלי היסטוריית אשראי שלא מאפשרת להם דריסת רגל בבנק ופעילות פיננסית באמצעותו. בנוסף, ישנם גם בעלי הכנסות גבוהות המעוניינים להוציא לפועל תוכנית הבראה פיננסית של עסק או הוצאה של המשפחה ממצב פיננסי בעייתי..

המקור למידע אובייקטיבי ברשת
התאמה מקצועית עבורך לנותני שירות מתאימים
בדיקת איכות של נותני שירות

משכנתא חוץ בנקאית איך ומתי

אחד היתרונות הגדולים של משכנתא חוץ בנקאית הינה הזמינות הגבוהה שלה. חברות שונות וגופים פיננסיים שונים מעניקים משכנתאות חוץ בנקאיות מותאמות בצורה מיטבית ללווים. היתרון הגדול של משכנתאות כאלה טמון בעובדה שניתן לקבל אותן גם במקרים שהבנקים לא אישרו את המשכנתא. מנגד, תנאי המשכנתא, פרישת התשלומים והריביות עלולים להשתנות בהתאם לרמת הסיכון הגלומה בבמתן ההלוואה. 

היתרונות בנטילת משכנתא חוץ בנקאית

היתרון הגדול הגלום בנטילת משכנתא חוץ בנקאית הוא שאין קשר בינה לבין חשבון הבנק – למעט הוראת הקבע החודשית. מי שחשבון הבנק שלו היה מוגבל בעבר או קיימים בו עיקולים בעקבות הליך ההוצאה לפועל, עשוי לגלות כי משכנתא עם הוצאה לפועל עשויה להתאים לו בדיוק. אמנם נכון להיום הבנקים נוטים פחות לקשר בין החשבון הפרטי לבין המשכנתא, אבל הקשר הוא עדיין חזק ומונע מאוכלוסיות שלמות לקחת משכנתא.

יתרון נוסף של משכנתא חוץ בנקאית היא הגמישות היחסית שלה, הן מבחינת התנאים והן מבחינת האפשרות להשלמת משכנתא. הבנקים פועלים תחת הוראות בנק ישראל בנושא משכנתאות וכפופים להן באופן מוחלט. לפיכך, הם מנועים מלהעניק משכנתא גם אם נציגי הבנק מעוניינים לסייע למאן דהו בהשגת משכנתא. חברות חוץ בנקאיות, לעומת זאת, יכולות ליטול סיכונים גדולים יותר ואינן כפופות לחלוטין להוראות כאמור. הסיכונים הללו מגולמים, כמובן, בריביות.

תנאי סף כניסה גמישים 

היתרון העיקרי של משכנתא חוץ בנקאית טמון בעובדה שהתנאים לקבלת המשכנתא הם במקרים רבים גמישים יחסית לאלה הנהוגים בבנקים. זה המקוםת להזכיר כי ההוראות המרכזיות בנושא מחייבות גם את החברות החוץ הבנקאיות. עם זאת, הסיכון שהחברות הללו מוכנות ליטול על עצמן הוא גדול יותר מאלה של הבנק. מאליו מובן כי החיסרון המרכזי, לפיכך, הוא הריביות הגבוהות יחסית של משכנתא חוץ בנקאית. זאת למרות שלא בכל המקרים הדבר נכון לחלוטין

הליך הבראה פיננסי לחזרה לבנק

כל מי שסורב בבנק בעקבות התנהלות אשראי כושלת בעבר יכול להעבור תהליך הבראה זמני ע"י הלוואה כנגד רישום נכס בטאבו ולחזור למערכת בנקאית במועד אפשרי על מנת להינות מריביות נורמטיביות  שמעניקים הבנקים.

טיפול מהיר יותר 

יתרון נוסף של משכנתא כאמור הוא הזמן הקצר יחסית שעובר מרגע הגשת הבקשה ועד לסיום הליך הרכישה. השלב הארוך ביותר יחסית הוא השלב של בדיקת ההתאמה של מבקש המשכנתא לדרישות המינימום. לאחריו, כל הפרוצדורות קצרות יחסית.

נקודות יציאה נוחות ותמרון עם מינוף בנקאי קיים 

יתרון נוסף ולא פחות חשוב הוא אפשרות התמרון הן של נוטל המשכנתא והן של החברה העניקה אותו. אפשרות התמרון כאמור מאפשרת לנוטל המשכנתא לקבל משכנתא גבוהה יחסית עבור הנכס הנרכש. במקרים אחרים מבוצע מחזור משכנתא כשהיתרה מסייעת לנוטל המשכנתא לסגור חובות או התחייבויות כספיות קודמות.

זמינות משכנתא חוץ בנקאית

מספר החברות המעניקות משכנתא חוץ בנקאית טיפס בעשורים האחרונים. חלק מהגורמים לכך היתה המדינה עצמה, שהתירה לחברות שונות להעניק משכנתאות במטרה לייצר תחרות לבנקים. במשך כמה וכמה עשורים היוו הבנקים סוג של קרטל בעניין זה, וקברניטי המדינה שמו להם למטרה לשנות את המצב.

גורם נוסף שדחף חברות שונות להיכנס לשוק המשכנתאות היה הסיכון הנמוך יחסית שנוטלת החברה המממנת, תוך אפשרות להרוויח ריביות גבוהות יחסית לאורך זמן. הריביות של משכנתא חוץ בנקאית הן גבוהות בדרך כלל מאלה של משכנתאות בנקאיות. עם זאת ניתן להתמקח ולהוריד את הריביות. המומחים של המקור למשכנתאות יסייעו לך למצוא משכנתא חוץ בנקאית בריבית אטרקטיבית ובהתאמה אישית.

שני הגורמים דלעיל גרמו לכך שרוכשי דירות רבים מוצאים בנטילת משכנתא חוץ בנקאית יתרונות רבים, שגורמים לה להיות עדיפה אפילו על משכנתא בנקאית. פעם נעוצה הבעיה בהתנהלות של הבנקים, פעם בגובה הסכום ההתחלתי הנדרש ופעם באיטיות היחסית של ההתנהלות הבנקאית. עם זאת יש לציין כי התחרות שאכן הוצרה בשוק הביאה את הבנקים לבצע שינויים ולזרז מאד את הליך האישור.

יתרון נוסף של משכנתאות חוץ בנקאיות טמון במהירות היחסית שבה מאושרות המשכנתאות. מי שיש להם מגבלות כל שהם בחשבון או הכנסות נמוכות יחסית מעוכבים על ידי הבנקים תקופה ארוכה. בין השאר, העיכוב הוא תוצאה של הצורך בקבלת אישורים מיוחדים מגורמים שונים. לעיתים קרובות מאושרת משכנתא נמוכה מזו הנדרשת לצורך רכישת הדירה, מה שהופך את המשכנתא שאושרה לבלתי רלבנטית.

מיחזור משכנתא קיימת
מחזור משכנתא
משכנתא חוץ בנקאית, משכנתא מחברות חוץ בנקאיות
משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא לקניית בית חדש
משכנתא חדשה
משכנתא משלימה
השלמה למשכנתא
גיוס משכנתא חוץ בנקאית
משכנתא חוץ בנקאית
נטילת משכנתא למסורבים בבנקים
משכנתא למסורבים

חברות וגופים חוץ בנקאיים

כאמור, בעשורים האחרונים נכנסו חברות שונות וגופים המעניקים משכנתאות חוץ בנקאיות. עם הגופים והחברות הללו ניתן למנות חברות ביטוח, חברות אשראי למיניהן ואפילו קרנות פנסיה. כמו כן ישנן מספר חברות חיצוניות שקבלו אישורים מבנק ישראל לעסוק בתחום.

כל החברות כאמור חייבות לעמוד בתנאים שנקבעו על ידי משרד האוצר. זאת על מנת למנוע סיכון של נוטלי משכנתאות שיבצעו את רכישת הדירות שלהם בעזרת החברות הללו.

מעבר למציאת המקום הטוב ביותר למשכנתא מעניקים אנשי המקצוע של המקור למשכנתאות גם ייעוץ לנוטלי המשכנתא באשר לאפשרויות העומדות בפניהם. ניתן למצוא בכל משכנתא חוץ בנקאית יתרונות וחסרונות, כמו גם בכל משכנתא בנקאית. בדיוק בגלל הקביעה הזאת, ייעוץ מתאים ונכון חשוב לא פחות ממציאת הגוף המתאים לנטילת משכנתא. היועצים של המקור למשכנתאות נמנים עם המנוסים והמצליחים ביותר בתחומם.

המומחים של המקור למשכנתאות יעשו הכל במטרה למנוע ממבקשי משכנתאות עיכובים מיותרים. המומחים של המקור למשכנתאות ימצאו עבורך את המשכנתא המתאימה ביותר, בהתחשב בתנאים הכלליים, בהכנסות ובמצב הכספי והאישי של נוטלי המשכנתא. כדאי ליצור קשר כבר כעת ולהתחיל לחלום על הדירה שבדרך.